حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1278188/1 زمان: 12:39   1394/08/06 بازدید: 14,144

طارمی و عالیشاه ستاره‌های دربی خواهند بود

کرمانی مقدم: پرسپولیس جمعه بازنده نیست

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من طارمی و عالیشاه می‌توانند مهره‌های تأثیرگذار پرسپولیس در دربی روز جمعه باشند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مرتضی کرمانی مقدم در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از دربی روز جمعه گفت: به هر حال وضعیت پرسپولیس نسبت به اول فصل خیلی بهتر شده است و این تیم دو بازی قبلش را برده و با روحیه خوبی به دربی می‌آید از طرف دیگر استقلال هم بازی قبل از دربی را برده و آنها هم شرایط خوبی دارند اما امیدوارم یک بازی خوب از هر دو تیم ببینیم که مساوی هم در کار نباشد.

وی ادامه داد: پرسپولیس تیم منسجمی است اما در برخی از نقاط زمین هنوز مشکلاتی در این تیم وجود دارد اما فکر می‌کنم بازیکنان این تیم جایگاه خودشان را در پرسپولیس پیدا کردند و برانکو هم به شناخت خوبی از بازیکنان رسیده است که این مسئله باعث شده پرسپولیس با نظم بهتری کار کند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد دربی‌های قدیمی که درگیری در آن رخ می‌داد و اینکه این مسائل در دربی‌های حال حاضر کمتر شده افزود: به هر حال بازیکنان قدیمی تعصب خیلی بیشتری روی تیمشان داشتند اما باشگاه‌ها روی بازیکنان کارهای زیادی انجام می‌دهند و مسائل فرهنگی بیشتر رعایت می‌شود. هرچند که همه جای دنیا در همه دربی‌ها از این مسائل اتفاق می‌افتد و این از قشنگی‌های یک دربی است.

کرمانی‌مقدم در مورد اینکه پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی 81 چیست، گفت: هر دو تیم شرایط روحی خوبی دارند و نمی‌توان گفت اگر یک تیم رتبه پایین‌تری در جدول دارد بازنده است. دربی یک بازی خاص است که شرایط خاص خودش را دارد اما به نظر من پرسپولیس بازنده این بازی نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که از نظر او بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس در دربی کدام بازیکنان هستند، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم مهدی طارمی و امید عالیشاه تأثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس هستند. طارمی تا اینجا کیفیت خودش را نشان داده و عالیشاه هم همیشه در دربی‌ها انگیزه زیادی دارد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در زمانی که ما بازی می‌کردیم ستاره‌های پرسپولیس بسیار زیاد بودند اما الآن ستاره‌ها نه در پرسپولیس بلکه در کل فوتبال ما کم شده است و شاید یکی از دلایلی که مردم کمتر به استادیوم می‌آیند و از پای تلویزیون بازی‌ها را می‌بینند همین باشد. به عنوان یک پرسپولیسی از هواداران می‌خواهم جمعه به استادیوم بیایند و از پرسپولیس حمایت کنند چرا که اگر قهرمانی می‌خواهند باید از این تیم حمایت کنند.

مربی سیاه جامگان مشهد در پایان درباره اتفاقاتی که روز گذشته بعد از بازی این تیم مقابل فولاد در رختکن و میان فرهاد کاظمی و محسن فروزان رخ داده افزود: مشکل خاصی نبود به هر حال در فوتبال مثل هر خانواده‌ای بحث‌هایی به وجود می‌آید اما مسئله خاصی نیست. قطعاً‌ فرهاد کاظمی و محسن فروزان در اینباره بهتر می‌توانند توضیح دهند.


از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.