کد خبر: 1296473/3 زمان: 18:34   1394/10/23 بازدید: 41,259

با تیم اصلی هانوفر پایاپای بازی کردیم

نصرتی: با سوت داور دو گل از هانوفر خوردیم

محمد نصرتی که از باتجربه های تیم گسترش فولاد است قول مساعد می دهد که این تیم در نیم فصل دوم به طور قطع نتایج بهتری خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، محمد نصرتی در مورد شرایطشان در اردوی آنتالیای ترکیه می‌گوید: خدا را شکر شرایطمان خوب است و اینجا تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشتیم.  باید هم قوای فیزیکی و جسمانی‌مان را بالا ببریم و هم خودمان را از لحاظ هوازی بهبود ببخشیم و اینکه هماهنگی‌هایمان بیشتر شود و ان‎شاءالله بتوانیم در ادامه فصل روند خوبمان را با گرفتن نتایج بهتر ادامه دهیم.

او در مورد امکانات اردویشان ادامه داد: امکانات اردو خیلی خوب است و ما در یک هتل 5 ستاره حضور داریم. شرایط زمین تمرینی‌، تغذیه و امکانات خوبی داریم.

این بازیکن در مورد بازی‌های دوستانه‌ای که در این اردو انجام دادند نظرش را اینگونه بیان کرد: بازی‌ها خوب بودند و روز اول با تیم سوپرلیگ ترکیه بازی کردیم که 2 ـ صفر بردیم. بازی دوم‌مان هم با اسکی‌شهیر ترکیه بود که تیم اصلی‌شان هم بود که موفق شدیم 2 ـ صفر ببریم. بعد از آن با یک تیم دسته یکی آنها بازی کردیم و بیشتر بازیکنانی که کمتر باز کرده بودند در آن دیدار به میدان رفتند که آن بازی هم مفید بود که البته یک ـ صفر باختیم. خوبی آن بازی این بود که به کسانی که کمتر بازی کرده بودند فرصت رسید.

وی درباره بازی حساس با هانوفر که امروز برگزار شد گفت: امروز هم با تیم اصلی هانوفر بازی کردیم. ما هم با تیم اصلی‌مان بازی کردیم، نیمه اول صفر ـ صفر بودیم. این بازی هم پایاپای بود تازه مالکیت توپ بیشتر برای ما بود و اگر فیلم بازی را ببینید به این نتیجه می‌رسید و من نمی‌خواهم بی‌خودی از خودمان تعریف کنم. نیمه دوم وقتی شروع کردیم به انجام تعویض‌های زیاد بازی از حالت عادی درآمد چون 7، 8 تعویض انجام دادیم و اواخر بازی یک گل خوردیم و داور هم یک خطای بی‌مورد روی خط 18 قدم گرفت و به تیم حریف هدیه کرد ولی در کل بازی خوبی بود. داوران بازی که مال ترکیه بودند، خوب قضاوت نکردند و یکی از کمک داوران که خیلی ضعیف بود و چون تیم حریف هانوفر بود به نفع آنها سوت می‌زدند. البته این را هم بگویم که تمرینات ما کمی سنگین‌تر بود. در واقع ما اینجا بدنسازی هم می‌کنیم واز شرایط آرمانی مسابقه دور هستیم. بعد از دیدار با تراکتورسازی چند روزی را تعطیل بودیم بعد به ترکیه آمدیم به همین دلیل به ما فشار آمده است.

نصرتی در پایان در مورد اینکه با توجه به خریدهایی که در فصل نقل و انتقالات انجام دادند همه توقع بیشتری از گسترش برای نیم فصل دوم دارند افزود: ما بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته‌ایم. آقای سیدصالحی یک نیم فصل بازی نکرده و کم‌کم دارد به شرایط مسابقه وارد و روز به روز بهتر می شود. پیمنتا هم هنوز در شرایط خوب و مسابقه نیست و همانند سیدصالحی کم‌کم آماده می‌شود. نریمان‌جهان شرایط خوبی دارد و کمک می‌کند، محسن حمیدی هم همین‌طور. شرایط خوبی داریم و بازی به بازی که بگذرد نتایج بهتری از نیم فصل اول خواهیم گرفت و شما این موضوع را مسلم بدانید و این اردو را هم به خاطر همین برگزار کردیم. امیدوارم شاهد وقفه‌هایی که در نیم فصل اول بودیم، در نیم فصل دوم نباشیم و لیگمان پویا باشد.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.