حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1318805/24 زمان: 11:44   1395/01/31 بازدید: 129,939

طارمی با دربی، دست نیافتنی‌تر شد

ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر (جدول)

بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر تفاوت چندانی در بین بازیکنان حاضر در صدر جدول ایجاد نکرد تنها ارزشمندترین بازیکن حاضر در لیگ برتر توانست جایگاه خود دست نیافتنی کند.

به گزارش "ورزش سه"، مهمترین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر، دربی تهران بود، دیداری که باعث ارزشمندترین بازیکن لیگ، جایگاه خود را در صدر جدول بهترین بازیکنان لیگ برتر مستحکم کند. مهدی طارمی در بازی تیم های استقلال و پرسپولیس درخشش ویژه ای داشت و توانست در این بازی حساس دو گل و یک پاس گل از خود به جا بگذارد.
با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر با "ورزش سه" همراه باشید:

اول – مهدی طارمی؛ 24.5 امتیاز


مهاجم اول پرسپولیسی ها در بازی حساس این تیم در برابر استقلال کار بزرگی را صورت داد، او گل های اول و دوم این تیم را به ثمر رساند و پاس گل چهارم را به همبازی خود داد تا 3 امتیاز شیرین از این بازی کسب کند، البته طارمی اگر کمی باهوش تر بود و پنالتی دقایق پایانی نیمه اول را به ثمر می رساند و در این بازی هت تریک می کرد می تواند جاودانه شود و به عنوان یکی از سه بازیکنی شود که در تاریخ دربی هت تریک کرده اند(پس از زنده یاد همایون بهزادی و ایمون زاید). طارمی با این گل موقعیت خود را در صدر جدول گلزنان نیز مستحکم تر از قبل کرد و با 16 گل خود را به عنوان آقای گل فعلی لیگ برتر معرفی کرد.  به غیر 16 گل، طارمی 3 پاس گل نیز برای هم بازیان خود ارسال کرده و 8 بار نیز اقدام به کسب پنالتی کرده که تنها 3 پنالتی تبدیل به گل شده است.

دوم – محمد ابراهیمی؛ 17.5 امتیاز


مهاجم گسترشی ها در هفته ای که گذشت، نتوانست برای تیمش اثرگذار باشد بازی این تیم در برابر پدیده تنها بازی سال  95 بود که این بازیکن نتوانست برای تیمش گلزنی کند، ابراهیمی که نزدیکترین گزینه به مهدی طارمی در جدول آقای گل است 10 بار دروازه حریفان را باز کرده است، او 5 بار اقدام به ارسال پاس گل کرده، سه پنالتی نیز برای تیمش به دست آورده که 2 تای آنها تبدیل به گل شده است.

سوم – محسن یوسفی؛ 13 امتیاز


هافبک باتجربه مشهدی ها ها نیز به مانند ابراهیمی علی رغم تاثیرگذاری مستقیم در بازی های تیمش در دیدار اخیر پدیده در مقابل گسترش نتوانست کاری از پیش ببرد تا کماکان با 13 امتیاز قبلی خود در رده سوم جدول بایستد، یوسفی تاکنون 6 بار برای تیمش گلزنی کرده و 6 پاس گل نیز ارسال کرده است، او یک بار هم اقدام به گرفتن پنالتی برای تیمش کرد که تبدیل به گل شد.

 چهارم – سجاد شهباززاده؛ 12 امتیاز


بازی بزرگ هفته، بهترین فرصت برای سجاد شهباززاده بود تا به مانند همتای پرسپولیسی خود موفق عمل کند که این اتفاق نیفتاد و این بازیکن نتوانست در دربی هشتاد و دوم بدرخشد تا کماکان با امتیازات قبلی خود، در رده چهارم جدول ارزشمندترین بازیکنان حضور داشته باشد، سجاد تاکنون 6 بار دروازه حریفان را باز کرده است، 4 بار اقدام به ارسال پاس گل کرده و 2 بار نیز برای تیمش پنالتی گرفت، پنالتی هایی که هر دو برای استقلال تبدیل به گل شد.

پنجم – حسن بیت سعید؛ 10 امتیاز


مهاجم خوزستانی ها این روز ها در افول به ثمر می برد و از اندوخته قبلی خود استفاده می کند، بیت سعید که هفته هاست نتوانسته برای عبداله ویسی و تیمش گلزنی کند در بازی حساس این تیم در برابر نفت نیز نتوانست کاری را از پیش ببرد تا کماکان با 8 گل زده و به دست آوردن 2 پنالتی در رده پنجم بایستد.

پنجم – کاوه رضایی؛ 10 امتیاز


مهاجم ذوبی ها که در بازی برابر راه آهن تنها گل این تیم را به ثمر رساند در دیدار این تیم برابر تراکتورسازی نیز یک پنالتی برای تیمش تیمش گرفته بود، رضایی این روزها در آمادگی کامل به سر می برد و چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا توانسته در بهترین فرم برای تیمش به میدان برود. رضایی تاکنون 6 بار برای تیمش گلزنی کرده است، 3 بار برای سایر هم بازیانش پاس گل ارسال کرد و 1 پنالتی منجر به گل نیز به دست آورده است.

پنجم – امید عالیشاه؛ 10 امتیاز


هافبک پرسپولیسی ها که یکی از بهترین پاسورهای لیگ پانزدهم به شمار می رود در بازی این تیم برابر استقلال اگر کمی خوش شانس بود می توانست یکی از گلزنان بازی لقب بگیرد اما سوپر شوت دیدنی او را رحمتی مهار کرد تا عالیشاه بازهم نتواند در این بازی برای تیمش کاری کند. او تاکنون 4 گل برای تیمش به ثمر رسانده و 6 باز با پاس های خود بازیکنان دیگر را در معرض گلزنی قرار داده است.

پنجم – مهدی رجب زاده؛ 10 امتیاز


کاپیتان ذوبی ها که در دیدار قبلی موفق شده بود برای این تیم گلزنی کند در بازی برابر راه آهن موفق نبود، رجب زاده که با 7 پاس گل، آقای پاس گل لیگ پانزدهم به شمار می رود تاکنون 3 بار دروازه حریفان را باز کرده است که آخرین بار آن در بازی برابر تراکتورسازی در اصفهان بود.

شرح جدول

بازیکنانی که برای تیم های شان موفق به گلزنی و یا ارسال پاس گل شوند یک امتیاز مثبت می گیرند، بازیکنانی پنالتی می گیرند نیز در صورت گل شدن آن پنالتی یک امتیاز مثبت(در حکم پاس گل) و در صورت گل نشدن نیم امتیاز مثبت کسب می کنند.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.