حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1320802/35 زمان: 12:22   1395/02/07 بازدید: 155,095

سرمربی می شوم و دفاع ایران را درست می کنم

سرهنگ علیفر: گواردیولا فقط پول مفت می‌گیرد

گزارشگر پرسابقه فوتبال ایران از ورود به دنیای مربیگری در سطح اول باشگاهی خبر داد و قول داد که سال آینده دفاع فوتبال ایران را درست می کند.

به گزارش "ورزش سه"، برنامه شب گذشته خندوانه یک مهمان نام آشنا برای علاقمندان به فوتبال ایران داشت. کسی که با گزارش های جالب توجه اش به سوژه اصلی دابسمش های فوتبالی ایران تبدیل شده و همواره صحبت هایش راجع به دفاع خطی سوژه شده است. سرهنگ علیفر که در این سال ها همواره گزارش های جالب توجهی داشته در این برنامه حرف های زیادی به زبان آورد.

سرهنگ علیفر در این برنامه گفت:«من در گزارش های فوتبالی خود گفتم و باز هم تاکید می کنم که وضعیت دفاع و ساختار تدافعی در فوتبال ما افتضاح است و هیچ تیمی اصول دفاعی که مهمترین اصلش عمق دادن و پوشش است را رعایت نمی کنند و همواره هم به این دلیل تیم های ما مفت باز هستند». او ادامه داد:«به احتمال بسیار زیاد من فصل آینده سرمربی یک تیم لیگ برتری خواهم بود و قول می دهم اگر این اتفاق رخ داد و مربی شدم یک خدمت بزرگ به فوتبال ایران داشته باشم چیزی که سال هاست در گزارش هایم به آن اشاره دارم و آن هم این دفاع فوتبال ایران را درست کنم».

گزارشگر باسابقه فوتبال ایران در ادامه تصریح کرد:«نمی دانم چرا هر وقت صحبت از دفاع خطی می شود همه نام علیفر را می آورند در حالی که موضوع دفاع خطی برای من نیست و برای بزرگان فوتبال دنیاست که سال ها روی آن وقت گذاشته و تحقیق و تدوین بسیار زیادی داشتند تا کشفش کنند و این موضوع اصلا ربطی به من ندارد و همه جای دنیا از آن استفاده می شود. دلم می خواهد بگویم اگر اسمش را خدمت بگذاریم که هست با آن تیمی که در لیگ برتر کار کنم نشان بدهم که فوتبال ما نیاز به کار دارد و باید عمق و پوشش فوتبالش طبق اصول درست شود و آن را به تیم ملی هم تعمیم بدهم».

علیفر در بخش دیگری از حضورش در برنامه خندوانه به مربیان بزرگ دنیا از جمله پپ گواردیولا هم اشاره ای داشت و گفت:«روی نتیجه کار پپ در بایرن بحث و گفتگو کردم آن هم به این دلیل که یوپ هاینکس مظلوم واقع شد در سال 2013 چون ایم مربی آلمانی در آن سال سه گانه قهرمان شد و تیم آماده را تحویل پپ داد که می توانست سه جام دیگر را بگیرد و شش گانه را ثبت کند.


 ولی در این شرایط گواردیولا آمد جای هاینکس و ناجوانمردانه این اتفاق رخ داد از سوی مدیران باشگاه. پپ سه سال است در بایرن حضور دارد و اصلا خوب کار نکرده به خصوص فصل گذشته با این همه فوق ستاره فقط در بوندس لیگا اول شد.پپ در بایرن پول مفت می گیرد حالا که می رود در منچستر سیتی هم پول های اماراتی ها را می گیرد. موفقیتش گرفتن این پول هاست که می گیرد».
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.