کد خبر: 1342121/24 زمان: 15:10   1395/04/29 بازدید: 13,587

تصمیم نهایی تا پایان هفته سوم

نصرتی در لیست انتظار گسترش فولاد

مدافع باتجربه گسترشی ها به دلیل مشخص نبودن وضعیت بهبودی مصدومیتش، نامش به عنوان یکی از بازیکنان این تیم رد نشده است و گسترشی ها تا هفته سوم منتظر رسیدن این بازیکن خواهند ماند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه گسترش فولاد نام محمد نصرتی را وارد لیست نهایی خود نکرده است، این بازین که در دیدار دوستانه تیم های گسترش فولاد و سایپا و در روزهای پایانی سال 94 از ناحیه کشکک زانو به شدت دچار مصدومیت شد هنوز نتوانسته به آمادگی کامل برسد و به عنوان یکی از بازیکنان نهایی این تیم در لیگ شانزدهم لقب بگیرد.  


نصرتی که این روزها در تمرینات این تیم تبریزی شرکت می کند در این باره می گوید: هم به صورت اختصاصی و هم به همراه تیم تمرینات پرفشاری را انجام می دهم تا هرچه سریعتر بتوانم به شرایط بازی برسم، روند بهبودی ام خوب بوده اما هنوز به شرایط لازم نرسیده ام.


وی در مورد اینکه در لیست نهایی گسترشی ها برای لیگ شانزدهم خواهد بود گفت: فعلا نام من در لیست گسترش رد نشده است و دلیل آن هم نا مشخص بودن آمادگی کاملم است و من با تیم تمریناتم را ادامه می دهم و فعلا نیز برای وارد کردن اسم به لیست فرصت داریم و تا هفته سوم نسبت به وضعیت درمانی ام و اینکه اگر شرایطم مساعد باشد تصمیم نهایی نیز در این مورد گرفته خواهد شد .

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.