کد خبر: 1349521/39 زمان: 20:30   1395/05/23 بازدید: 26,088

خلیل‌زاده: خودتان چه گلی برسر سپاهان زدید؟

حمله مدافع سپاهان به منتقدان

مدافع تیم فوتبال سپاهان نسبت به انتقاد برخی کارشناسان از تیمش واکنش نشان داد.

شجاع خلیل‌زاده در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره انتقادهایی که بعد از بازی با نفت آبادان از سپاهان می‌شود واکنش تندی نشان داد. او صحبت‌هایی را در این باره انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


دنبال منافع شخصی هستند
بعضی ها دنبال منافع خودشان هستند و حرف هایی بر زبان می آورند که عجیب است. آنهایی که از نحوه بازی سپاهان مقابل نفت آبادان انتقاد می‌کنند، همان‌هایی هستند که هفته پیش بعد از برد مقابل استقلال خوزستان به‌به و چه چه می‌کردند. چطور می‌شود ما تا چند روز پیش فوق‌العاده باشیم و یک دفعه با یک باخت تیم مان این همه ضعف داشته باشد؟


حرف دیروزشان را یادشان رفته
ما در آبادان بد بازی کردیم و عبدالله ویسی هم به این موضوع اذعان داشت. تیم ما جوان است و فقط 3، 4 بازیکن باتجربه داریم اما افرادی انتقادمی‌کنند که حرف‌های دیروزشان را یادشان رفته است. ما در شرایط آب و هوایی افتضاح به صنعت نفت آبادان باختیم اما متاسفانه بر اساس نظرات شخصی سپاهان را تخریب می‌کنند.


خودتان برای سپاهان چه کردید؟
آقایانی که به نام پیشکسوت انتقاد می‌کنید، شما خودتان چه کارنامه‌ای داشتید؟ چه گلی بر سر سپاهان زدید که حالا اینطور به ویسی و تیم ما حمله می‌کنید؟ عبدالله ویسی همان مربی است که پارسال استقلال خوزستان بی ادعا را قهرمان کرد. همان کسی است که با صبای قم در عین ناباوری سهمیه آسیایی گرفت. شما برای این فوتبال وبه خصوص سپاهان چه کرده‌اید؟


این حرف ها باعث تخریب می‌شود
به جای این انتقادها حمایت کنید. سپاهان امسال بسیار بهتر از پارسال بازی می‌کند. شمایی که نقش دلسوز به خود گرفتید، بهتر است به جای این حرف ها که فقط باعث تخریب سپاهان می‌شود، حمایت کنید. این انتقادهای بیهوده هیچ کمکی به تیم نمی‌کند. اینطور که با یک باخت همه‌چیز را فراموش کنیم، درست و منطقی نیست.


ویسی مربی بزرگی است
عبدالله ویسی مربی بزرگی است و قطعا در اینده شرایط برایمان بهتر می‌شود. احسان حاج صفی هم تازه اضافه شده و زمان می‌برد تا هماهنگی ایجاد شود. انشاءالله از این هفته استارت موفقیت‌هایمان را می‌زنیم.


برای کی روش آرزوی موفقیت می کنم
با اینکه به تیم‌ملی دعوت نشدم اما اعتراضی ندارم و برای تیم ملی و کارلوس کی‌روش آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم تیم ملی بازی‌هایش را ببرد و به جام جهانی صعود کند.


برای سروش رفیعی خوشحالم
خوشحالم سروش رفیعی به تیم ملی برگشت. او مانند داداشم است و برایش در تیم‌ملی آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم بهترین شرایط برایش رقم بخورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.