کد خبر : 1355121 | 13 شهریور 1395 ساعت 23:57 | 20,045 بازدید | 0 دیدگاه

داوید لوئیز: به فوتبال فرانسه بی‌احترامی نکردم

داوید لوئیز، مدافع چلسی، اعلام کرد اظهارنظر منفی ای که در مورد لیگ فرانسه از قول او در شبکه های اجتماعی منتشر شد، واقعیت ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، این مدافع برزیلی که در سال 2014 از چلسی به پاری سن ژرمن رفته بود، در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات با انتقالی 35 میلیون پوندی به استفوردبریج برگشت.


پس از آن بود که در بعضی شبکه های اجتماعی اظهارنظری منسوب به او منتشر شد که گفته بود:" وسال وقتم را در لیگ فرانسه هدر دادم. بازی کردن در آنجا مانند بازی کردن پلی استیشن با یک مبتدی بود." اما او در ارسال پیامی در صفحه توئیترش، این موضوع را تکذیب کرد.

 

 

او نوشت:" هواداران عزیز! یک شفاف سازی! آگاه باشید! اظهارنظری که از جانب من در بعضی شبکه های اجتماعی منتشر شده، درست نیست. پست هایی که شامل عبارات غیرمحترمانه در مورد لیگ فرانسه است. من هرگز چنین صحبتی انجام ندادم و هرگز در مصاحبه ای چنین صحبت هایی نمی کنم.


من احترام زیادی برای فوتبال فرانسه، همه تیم ها، بازیکنان و هواداران آن قائل هستم. من مخالفتی با آزادی بیان ندارم و ارزش انتشار درست را می دم. اما بدانید که پست های این صفحات حقیقت ندارد. از همه متشکرم."

دیدگاهها