کد خبر: 1360612/42 زمان: 18:52   1395/07/03 بازدید: 5,760

پیروزی دشوار بایرن در خانه هامبورگ

بایرن موفق شد با گل لحظات پایانی کیمیچ، 3 امتیاز حساس برابر هامبورگ را نصیب خود کند.

به گزارش "ورزش سه"، بازی با برتری غیرمنتظره هامبورگ آغاز شد و این تیم در همان 5 دقیقه ابتدایی می توانست به گل برسد. باهوئی، هافبک هامبورگ در دقیقه 3 با مانوئل نویر تک به تک شد که این موقعیت با واکنش سنگربان بایرن ره به جایی نیافت.

 

بعد از آن بایرن کم کم به بازی مسلط شد اما در 15 دقیقه اول موفق به خلق موقعیت خطرناکی نشد. در دقیقه 18، همکاری آلابا و لواندوفسکی می توانست خطرساز باشد که با بی دقتی مهاجم لهستانی بایرن این موقعیت از دست رفت. در دقیقه 41 باز هم هامبورگ با ارسال پاس رو به عقب بازیکنان بایرن با توپ ربایی اوکدال همراه بود که دفاع مناسب خاوی مارتینز، مانع از ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه بایرن شد تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

 

 

 

 

در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم، آنچلوتی با خارج کردن هوملس، رناتو سانچس و کینگزلی کومان و جایگزین کردن بواتنگ، ویدال و ریبری، سعی در تغییر در روند بازی داشت. البته هوملس به علت مصدومیت قادر به ادامه حضور در میدان نبود.

 

 

 

 

در دقیقه 56، ارسال آلابا از روی نقطه کرنر با ضربه لواندوفسکی همراه بود که این حمله نیز با واکنش آدلر همراه شد. در دقیقه 68، باز هم بایرن توسط آلابا صاحب موقعیت شد که یک بار دیگر، آدلر واکنش خوبی داشت تا بازی با همان نتیجه تساوی پیگیری شود.

 

 

 

 

بایرن علیرغم مالکیت توپ، خیلی موفق به ایجاد موقعیت های خطرناک نبود. در دقیقه 77، نفوذ کیمیچ از سمت راست برای بایرن ایجاد موقعیت کرد که باز هم آدلر سد راه بازیکنان بایرن برای گلزنی شد. یک دقیقه بعد، همکاری مولر و لواندوفسکی، مهاجم آلمانی را صاحب موقعیت کرد که ضربه مولر نیز خارج از چارچوب بود.

 

 

 

اما بالاخره بایرن در لحظات پایانی بازی موفق شد توسط جاشوا کیمیچ به گل برسد تا در دیداری دشوار و با تک گل لحظات پایانی، بندر هامبورگ را به سمت مونیخ ترک کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.