حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1377351/42 زمان: 20:15   1395/09/14 بازدید: 13,199

کلوپ: بورنموث شایسته پیروزی بود

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد شکست عجیب تیمش در بازی ساعتی پیش در مقابل بورنموث صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز لیورپول در حالیکه تا دقیقه 70 با 2 گل اختلاف از حریف خود پیش بود، در 20 دقیقه 3 گل دریافت کرد و در نهایت بازنده میدان شد.

 

کلوپ گفت: "ابتدا باید بگویم که بورنموث سزاوار این پیروزی بود زیرا ما جریان بازی را رها کرده بودیم. آنها نیز به معنای واقعی در طول مسابقه جنگیدند و شایسته کسب این 3 امتیاز بودند.

 

 

 

حتی زمانی که در طول بازی با 2 گل از حریف پیش بودیم بسیار ایستا بازی کردیم و هرگز نتوانستیم بازی همیشگی خودمان را ارائه دهیم. اگر ما بتوانیم از این شکست درس بگیریم مشکلی با اتفاقات رخ داده ندارم. ما مالکیت توپ را به حریف واگذار کردیم و این اتفاقات در ادامه رخ داد.

 

نیمه اول خیلی خوب بازی نکردیم و بازیکنان نتوانستند پاس های خوبی برای هم مهیا کنند. زمانی که 0-2 و یا 1-3 پیش افتادیم احساس کردیم بازی به اتمام رسیده اما در نهایت این اتفاقات رخ داد. این نتیجه دیگر رخ داده و نمی توان آن را تغییر داد و ما باید سعی کنیم به روند خودمان ادامه بدهیم".

 

کلوپ همچنین در مورد انتقادات جیمی کاراگر، مدافع سابق لیورپول از کاریوس گفت: "من مشکلی با این انتقادات ندارم زیرا مطمئنا زمانی که خود کاراگر هم بازی می کرد از او انتقادهایی شده است".

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.