حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1383421/35 زمان: 11:02   1395/10/09 بازدید: 18,320

شبکه FoxSport هلند انتخاب کرد 

گل جهانبخش در بین 10 گل برتر سال 2016 هلند

شبکه معروف ورزشی هلند در آخرین روزهای سال 2016 میلادی اقدام به انتخاب 10 گل برتر سال اردیویسه کرد که گل علیرضا جهانبخش نیز در بین این گل ها قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، شبکه FoxSport در روزهایی که رقابت های لیگ هلند با اتمام نیم فصل در تعطیلات زمستانی و سال نو میلادی به سر می برد در اقدامی جالب طبق روال هر سال به انتخاب 10 گل برتر نیم فصل نخست رقابت های اردیویسه در سال 2016 پرداخت که گل علیرضا جهانبخش به هراکلس در روز اول دسامبر که منجر به برتری 5-1 آلکمار شد را به عنوان هفتمین گل برتر سال معرفی کرد.


البته جهانبخش تنها بازیکن از الکمار نبود که گل زیبایش در این فهرست جای گرفت چون هنریکسن ستاره دانمارکی سابق که راهی هال سیتی شد نیز با گلی که در مصاف با اوترخت در روز 22 آگوست به ثمررساند نیز در جایگاه نهم این انتخاب قرار گرفته است. در آن روز جهانبخش موفق به گلزنی شد و با گل دقیقه 84 خود زمینه برتری 2-1 تیمش را در خانه حریف فراهم کرد.
قرار گرفتن نام این دو بازیکن الکمار به خصوص علیرضا جهانبخش که هنوز پیراهن AZ را برتن می کند سروصدای زیادی در میان طرفداران فوتبال هلند و آلکمار به راه انداخته است و بر میزان محبوبیت این چهره محجوب افزود تا جایی که صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه الکماری اولین پیام تبریک تصویری را از ستاره شماره 7 AZ روی خروجی خود قرار داد جایی که جهانبخش سال خوب و موفقی را برای طرفداران الکمار آرزو کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.