کد خبر : 1394911 | 23 بهمن 1395 ساعت 16:51 | 4.6K بازدید | 0 دیدگاه

آرسنال 2-0 هال سیتی

پیروزی دشوار خانگی آرسنال مقابل هال سیتی

دیدار تیم های آرسنال و هال سیتی لحظاتی پیش با درخشش الکسیس سانچز، 2-0 به سود توپچی ها خاتمه یافت تا موقتا به رده دوم جدول صعود کنند.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال که در دو بازی قبلی خود برابر واتفورد و چلسی متحمل شکست شده بود، انگیزه زیادی برای پیروزی بر هال سیتی رده هجدهمی داشت و با تمام قوا نیز به مصاف این حریف آمد.

 

 

 

 

آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد اما این هال سیتی بود که در یک ربع اول بازی دو فرصت خوب گلزنی را توسط نیاس از دست داد.

پس از این 2 موقعیت هال، الکسیس سانچس توپچی ها را تا مرز گلزنی نیز پیش برد اما ضربه او دقت لازم را نداشت. همین بازیکن دقیقه 26 یکی از بهترین بخت های گلزنی را از دست داد تا تساوی همچنان نتیجه کار باشد.

 

 

 

 

کمی بعد اوزیل روی پاس سانچز می توانست آرسنال را پیش بیندازد اما بازهم این موقعیت از دست رفت. بازی به دقیقه 34 رسیده بود که آرسنال سرانجام به گل رسید. پس از اینکه مدافع هال، شوت ایووبی را از روی خط برگشت داد، الکسیس در دهانه دروازه و به کمک دستش توپ را وارد دروازه کرد تا میزبان با یک گل پیش بیفتد. همین نتیجه تا پایان نیمه اول باقی ماند.

 

 

 

هال نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و آرسنال کمی عقب تر نشست هرچند که توپچی ها بلافاصله پس از تصاحب توپ، طراحی یک ضد حمله را می کردند.

هال سیتی روی نفوذهای سریع مارکوویچ از راست حساب زیادی باز کرده بود و همین بازیکن دو بار نیاسه را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد که یک بار واکنش به موقع چک روی شوت این بازیکن و بار دوم دخالت کشیلنی مانع فروپاشی دروازه آرسنال شد.

 

 

 

هال همچنان هجومی به کار ادامه می داد و دقیقه 85 روی یک کرنر و ضربه سر دیومانده می توانست کار را به تساوی بکشاند اما توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه 90 و در اوج حملات هال سیتی، آرسنال روی یک ضد حمله به پنالتی دست یافت.

 

 

 

 

 

پاس اوزیل به الکسیس و سانتر این بازیکن که با خروج اشتباه گلر هال سیتی همراه شده بود، باعث شد تا مدافع هال روی خط دروازه با دست مانع گل شدن توپ شود و داور نیز بلافاصله اعلام پنالتی کرد. یک دقیقه بعد الکسیس پنالتی را به گل دوم خود و آرسنال بدل کرد.

آرسنال با این پیروزی موقتا به رده دوم جدول صعود کرد.

دیدگاهها