حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1402606/40 زمان: 10:25   1395/12/23 بازدید: 54,826

حداقل تغییر برای آخرین نبرد سال؛

 ترکیب احتمالی استقلال برابر لوکوموتیو

علیرضا منصوریان در آخرین دیدار سال سخت 95 برابر رقیب قدرتمند ازبکستانی قرار می گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار استقلال تهران برابر لوکوموتیو ازبکستان سرنوشت ساز ترین بازی آبی پوشان در لیگ قهرمانان است و شاگردان منصوریان برای صعود از گروه خود باید در یکی از دو دیدار خانگی خود به پیروزی دست پیدا کنند تا در دور برگشت دردسر کمتری داشته باشند.


آبی پوشان که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند، در 10 روز گذشته تنها دو جلسه تمرینی برگزار کردند و از نظر روحی و انگیزشی شرایط خوبی ندارند تا منصوریان کار سختی برابر لوکوموتیو قدرتمند داشته باشد.


مهدی رحمتی در این دیدار دروازه بان استقلال است و رابسون و پادوانی زوج خط دفاعی این تیم را تشکیل خواهند داد. میلاد زکی پور و وریا غفوری دو دفاع کناری استقلال هستند و از ابتدا به میدان خواهند رفت.


امید نورافکن در این دیدار بعد از یک دیدار نیمکت نشینی به ترکیب اصلی استقلال باز خواهد گشت تا در کنار امید ابراهیمی مرکز زمین را در اختیار داشته باشد. علی قربانی، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای در این دیدار سه بازیکنی هستند که پشت سر کاوه رضایی از ابتدا به میدان خواهند رفت تا استقلال امید زیادی به شکست حریف خود داشته باشد. به این ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برابر است با:


مهدی رحمتی، رابسون، پادوانی، زکی پور، غفوری، نورافکن، ابراهیمی، اسماعیلی، برزای، قربانی و رضایی.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.