حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1423689/41 زمان: 13:37   1396/04/03 بازدید: 23,718

حداقل هدف ما کسب سهمیه آسیایی است؛

کمندانی: ورزشگاه امام رضا فوق العاده است

میلاد کمندانی هافبک تیم پدیده می گوید کیفیت ورزشگاه امام رضا قابل مقایسه با هیچ ورزشگاهی در ایران نیست.

میلاد کمندانی هافبک تیم پدیده مشهد در خصوص تمرین این تیم در ورزشگاه امام رضای مشهد که برای اولین بار اتفاق افتاد و کیفیت آن به خبرنگار "ورزش سه" گفت: برای اولین بار بود وارد ورزشگاه می شدم و واقعا فوق العاده بود. چمن ورزشگاه در حد تیم های اروپایی و تیم های خیلی خوب خاور میانه مثل زمین السد بود که قبلا در آن بازی کردم و وقتی چمن ورزشگاه امام رضا را دیدم یاد آن افتادم. شرایط ورزشگاه مثل پارکینگ، رختکن و .. خیلی خوب بود و واقعا باید ببینید و با حرف نمی توان کامل توضیح داد. امیدوارم بتوانیم بازی کنیم و قطعا کیفیت بازی ما خیلی بالاتر می رود.


کمندانی در پاسخ به این سوال که زمین و شرایط ورزشگاه ثامن چقدر با ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا تفاوت دارد، عنوان کرد: اصلا قابل مقایسه نیست و خیلی با هم فرق دارند. 


بازیکن تیم پدیده در پاسخ به این سوال که آیا ورزشگاه امام رضا از ورزشگاه آزادی و نقش جهان هم کیفیت بهتری دارد، تاکید کرد: بله به نظرم در ایران کیفیت ورزشگاه امام رضا از ورزشگاه های دیگر بهتر است.


هافبک سابق تیم پرسپولیس در مورد شرایط تیم نیز اضافه کرد: خدا را شکر شرایط خوبی داریم؛ بازیکنانی که آمدند خیلی کمک می کنند و این فصل خیلی مقتدرانه وارد مسابقات می شویم.


کمندانی در مورد هدف تیم پدیده نیز بیان کرد: صد در صد تمرکز ما کسب سهمیه است. چون بازیکنانی که جذب کردیم و آنهایی که حفظ شدند کیفیت خیلی خوبی دارند و تمام ابزار لازم برای رسیدن به این عنوان را داریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.