کد خبر : 1462259 | 28 شهریور 1396 ساعت 22:39 | 210.7K بازدید | 0 دیدگاه

استقلالی‌ها به منصوریان فرصت دهند

پروین: عادل چندسال بود از این کارها نمی‌کرد!

علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که امروز در جمعی صمیمانه با خبرنگاران گفتگو کرد، به سوالات مختلفی پاسخ داد.

پروین: عادل چندسال بود از این کارها نمی‌کرد!

به گزارش "ورزش سه"، علی پروین در مراسم جشن تولدش که امشب برگزار شد، در جمع خبرنگاران در مورد سالروز تولدش و اینکه چرا زودتر از سوم مهر ماه است، گفت: با توجه به اینکه امسال تولد من با ماه محرم و صفر مقارن شده به همین دلیل دوستان تصمیم گرفتند تولدم را زودتر برگزار کنند. در ضمن به همین دلیل همراه محمود خوردبین که از این طریق تولدش را تبریک می‌گویم و ان‌شاالله ۱۲۰ سال عمر کند این مراسم را با کمک همدیگر برگزار کردیم.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا در دوران کودکی هم برای شما جشن تولد می‌گرفتند یا نه، گفت: خیر به هیچ وجه تولدی گرفته نمی شد. اما خوشبختانه حدود ۱۰ سال است که گرفتن تولد در خانواده ما مرسوم شده است.

 

 

پروین در مورد اینکه وضعیت تیم پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: خوشبختانه پرسپولیس تاکنون نتایج خوبی را کسب کرده است و شک ندارم آنها با ادامه این روند می‌توانند الهلال را هم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست دهند.

 

پروین در پاسخ به این سوال که نتیجه دیدار پرسپولیس و الهلال را چطور ارزیابی می کند، گفت: باید بگویم تیم های پرسپولیس و الهلال از تیم های قدیمی و ریشه‌دار محسوب می شوند و بدون شک بازی جذاب و دیدنی را از آنها شاهد خواهیم بود. از ته دل مطمئنم پرسپولیس این بازی را می تواند با پیروزی پشت سر بگذارد. اگر ان‌شا‌‌‌ءالله پرسپولیس به فینال صعود کند، معتقدم می تواند قهرمان آسیا شود.

 

او در مورد برنامه شب گذشته ۹۰ که به جنجال کشیده شد،گفت: واقعاً‌ از دیدن این صحنه‌ها متأسف و متاثر شدم، این چه کاری بود که فردوسی‌پور انجام داد؟ من این مجری را دوست دارم  و او را بچه خوبی می‌دانم. دیشب کارهایی کرد که قبلاً می‌کرد. او نزدیک به یکی دو سال بود که از این کارها انجام نمی داد؛ اما شب گذشته شیطنت‌های زیادی کرد. او افتخاری را به برنامه‌اش آورد و به صورت تلفنی رحمتی و منصوریان را روی خط آورد. یک سؤال از رحمتی می‌پرسید، یک سؤال از ملکی و یک سؤال از منصوریان و بازهم این کار را تکرار می‌کرد. آخر برنامه هم گفت که یا منصوریان حرف درستی می‌زند یا ملکی. این حرف یعنی چه؟ خوب نیست به جای اینکه به استقلال آرامش بدهند این برنامه‌ها را پیاده کنند. من فردوسی‌پور را مقصر اصلی این موضوع می‌دانم؛ زیرا سؤالاتی را از این چند نفر پرسید تا استقلال به حاشیه برود.

 

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره اینکه آیا باید به منصوریان فرصت بدهند یا خیر، گفت: اگر مدیران استقلال بخواهند مربی خارجی بیاورند، بدون شک تا انتهای فصل زمان می برد تا با شرایط تیم استقلال آشنا شود و فکر می کنم در این صورت بهتر است به منصوریان فرصت بدهند.

 

پروین درباره موضوع بلیت‌فروشی که بین باشگاه پرسپولیس و شرکت برهان مبین اختلافاتی را به وجود آورده است، بیان کرد: به اعتقاد من بلیت‌فروشی حق مسلم باشگاه‌ها است و باید بلیت‌فروشی را به خود تیم های استقلال و پرسپولیس واگذار کنند.

دیدگاهها