کد خبر : 1472635 | 16 آبان 1396 ساعت 09:46 | 27,130 بازدید | 2 دیدگاه

سیتی در صدر؛ دیگر رئال و بارسا گران‌ترین نیستند

دیگر 2 تیم بارسا و رئال مادرید گران ترین و با ارزش ترین بازیکنان دنیا را در اختیار ندارند.


به گزارش "ورزش سه"، طبق تحقیقات گروه CIES در حال حاضر منچسترسیتی و تاتنهام با ارزش ترین ترکیب های فوتبال در اروپا را در اختیار دارند و بعد از آنها بارسا در رتبه سوم قرار گرفته است.

 

 

 

 

ارزش ترکیب باشگاه کاتالانی بالغ بر یک میلیارد و 130 میلیون یورو بوده و لوییس سوارز با 134 میلیون یورو گران ترین بازیکن آن است، در حالیکه ارزش ترکیب منچستر سیتی تحت هدایت پپ گواردیولا یک میلیارد و 196 میلیون یورو بوده و کوین دی بروین با توجه به این الگوریتم، ارزشمندترین بازیکن باشگاه با مبلغ 145 میلیون یورو است.

 

با توجه به اینکه در گذشته چلسی و یونایتد در لیگ جزیره پرچمدار بودند، حالا تاتنهام در رده دوم قرار دارد که نشان از توسعه اسپرز با تکیه بر جوانگرایی پوچتینو بوده است. ترکیب باشگاه لندنی حدودا یک میلیارد و 173 میلیون یورو ارزش داشته که هری کین با 186 میلیون یورو با ارزش ترین بازیکن آن است.

 

 

 

 

در جایگاه چهارم و پنجم، چلسی و یونایتد به ترتیب با یک میلیارد و 44 میلیون یورو و 919 میلیون یورو قرار داشته که هازارد و لوکاکو با ارزش ترین ستارگان آنها هستند.

 

در ادامه تیم هایی چون رئال مادرید، لیورپول، PSG، اتلتیکو مادرید و یوونتوس قرار گرفته و جالب اینجاست که بایرن مونیخ در رده سیزدهم قرار دارد.

دیدگاهها