کد خبر: 1477285/1 زمان: 12:49   1396/09/08 بازدید: 13,407

طالبی: شفر مربی بزرگ و با تجربه ای است

ابراهیم طالبی مربی اسبق استقلال اعتقاد دارد شفر می تواند در استقلال به موفقیت برسد و مدیران این تیم باید از وی حمایت کنند.

مربی اسبق استقلال پس از حضور در تمرینات این تیم به "ورزش سه" می گوید: با دعوت شفر به تمرین استقلال رفتم و خوشحالم که پس از سالها توانستم از نزدیک هواداران این تیم محبوب را ببینم. استقلال تیم بزرگی است و همیشه برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم مطمئن باشید اگر در آن مقطعی که با آقای کخ در این تیم حضور داشتیم، عده ای سنگ اندازی نمی کردند این تیم اکنون با رولند کخ قهرمان آسیا شده بود. در آن مقطع کخ و آقای فتح الله زاده در استقلال خیلی تنها بودند؛ ولی اکنون خوشحالم که یک مربی آلمانی دیگر به این تیم آمده و امیدوارم با صبوری مدیران و هواداران، استقلال به قهرمانی در آسیا برسد.


طالبی در مورد علت رفتنش به تمرینات این تیم می گوید: خب با توجه به تجربه حضور من در استقلال کنار یک مربی آلمانی و همچنین تسلطم به زبان آلمانی به واسطه حضور سالها زندگی در آلمان این یک امر عادی است که به تمرین استقلال بروم و بخواهم با این مربی آلمانی صحبت کنم. شفر از مربیان بزرگ و صاحب نام فوتبال آلمان است و به شخصه دوست داشتم از نزدیک با او صحبت کنم و تجربیات و نکاتی را به اطلاع وی برسانم. شفر مربی با تجربه و بزرگی است و برای او از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم و دیدار با ایشان افتخار بزرگی برای بنده بود.


سرمربی اسبق نساجی و تربیت یزد در پایان در مورد حضور دوباره اش در فوتبال ایران می گوید: من تجارب خیلی خوب و موفقی با نساجی و تربیت یزد داشته ام با نساجی به لیگ دسته اول صعود کردیم و اگر حمایت مدیران وقت این تیم و همچنین شرایط مالی خوب شامل حال من می شد اکنون نساجی در لیگ برتر حضور داشت این تیم با من به لیگ یک آمد و مطمئن باشید یک روز هم با من به لیگ برتر می آید هواداران پرشور و کم نظیر نساجی می دانند من چه می گویم. تربیت یزد هم با من بهترین نتایج تاریخ فوتبال یزد را کسب کرد اما با من رفتار خوبی در آن تیم نشد و امروز شاهد هستیم که فوتبال یزد یک جورهایی تمام شده است. من عاشق فوتبال هستم و اگر شرایط مناسبی فراهم شود و تیمی برنامه صعود داشته باشد قطعا خوشحال می شوم به فوتبال ایران خدمت کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.