کد خبر : 1496745 | 20 دی 1396 ساعت 18:19 | 14.7K بازدید | 0 دیدگاه

آل کثیر از تیم نفت جدا نمی شود

مدیرعامل نفت تاکید کرد عیسی آل کثیر در این باشگاه به کار ادامه خواهد داد .

آل کثیر از تیم نفت جدا نمی شود

به گزارش "ورزش سه"، مسعود سمیعی ، مدیرعامل باشگاه نفت تهران در واکنش به نامه ی رسمی ذوب آهن برای جذب عیسی آل کثیر ، گفت : باشگاه ذوب آهن امروز نامه ای برای جذب آل کثیر برای ما ارسال کرد . اما ایشان بازیکن تیم ماست و ما قصد صدور رضایت نامه نداریم و آل کثیر به کار خود در نفت ادامه خواهد داد .


سمیعی در خصوص هم کاری نفت با ملاحی ، گفت : سردار ملاحی با نظر دکتر فردوس به باشگاه نفت اضافه شده است و مجموعه ی باشگاه سعی میکند از تجربیات ایشان استفاده نماید .


وی ادامه داد : در باشگاه نفت تمامی وظایف و اختیارات مشخص شده است و هیچ کس در کار کس دیگر دخالت نخواهد کرد .


سمیعی در پاسخ به شایعه درگیری لفظی ملاحی با فریاد شیران و جدایی این مربی از کادر فنی تیم نفت ، گفت : بنده هم چنین موضوعی را تکذیب میکنم و این مسئله صحت ندارد . اگر مربی ای بخواهد از کادر فنی جدا شود یا به آن اضافه شود ، با نظر مستقیم هومن افاضلی و کادر فنی اش میباشد و تا الان چنین موضوعی مطرح نشده است .


سمیعی در خصوص وضعیت بدهی های باشگاه نفت ، گفت : ما در اولین اقدام و طبق قولی که به بازیکنان داده بودیم ، چند درصد پرداختی به بازیکنان داشتیم . در رابطه با بدهی قبلی باشگاه هم ، طبق قراری که با وزارت نفت گذاشته ایم بدهی موجود را هم در مرور زمان پرداخت خواهیم کرد.


شرکت تهران کار رسا به تمامی تعهداتی که بر عهده این شرکت در زمان مدیریتش بر نفت باشد ، عمل میکند .

دیدگاهها