کد خبر: 1497596/9 زمان: 14:32   1396/10/24 بازدید: 16,556

رحمتی: اولین کسی بودم که به حسینی تبریک گفتم

کاپیتان استقلال به حواشی اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از رکوردشکنی حسینی این شائبه به وجود آمد که رحمتی در پایان بازی با سایپا چندان از این اتفاق خوشحال نبوده است.


مهدی رحمتی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از خود بابت  این اتفاق دفاع کرد: با 2 تساوی اخیر استقلال بعضی ها سرحال شدند. طوری که بعد از 3 گل ها و 4 گل ها صدایشان در نیامد اما حالا که نبردیم فکر می کنند وقتش رسیده پیج های وابسته به خودشان را فعال و حملات را شروع کنند. این رفتارها بیش از هرچیز حقارت و ذات پلید آنها را یادآوری می کند.


او ادامه داد: بعد از بازی اولین کسی بودم که به سیدحسین حسینی تبریک گفتم و بازهم به او تبریک می گویم. خوشحالم که به این رکورد ارزشمند دست پیدا کرده و امیدوارم به روند خوب خود ادامه بدهد.
کاپیتان استقلال از رفتار هواداران این تیم با علی قربانی ناراحت است: به همان اندازه که برای حسینی خوشحالم، باید برای علی قربانی ناراحت باشم. ما بازیکنان کنار هم زندگی می کنیم و بین ما روابط عاطفی شکل می گیرد.مشکلات، دردها و غم های هم را می دانیم و نمی توانیم به اتفاقی که رخ داد، بی تفاوت باشیم.  


رحمتی در ادامه با انتقاد از هواداران گفت: البته هواداران حق اعتراض دارند اما به عنوان کسی که نزدیک به 20 سال از نزدیک محیط های ورزشگاه ها را تجربه کرده احساس می کنم مردم نسبت به گذشته کمی بی طاقت تر و بی حوصله تر شده اند. آنها عصبانی هستند و شاید بهانه ای برای تخلیه همه فشارهایی است که در حال تحملش هستند.


وی افزود: فرهنگ 70 ساله استقلال چیزی جز احترام به هوادار و سر تعظیم فرود آوردن نیست. همان کاری که روز جمعه علی قربانی و همه ما بازیکنان انجام دادیم. حالا بهتر است از ماجرای روز جمعه بگذریم و اجازه سو استفاده را به دشمنان استقلال ندهیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.