کد خبر : 1501870 | 12 بهمن 1396 ساعت 00:18 | 6.3K بازدید | 0 دیدگاه

تاتنهام 2 - 0 یونایتد؛ مورینیو حرفی برای گفتن نداشت

تاتنهام موفق شد با ارائه نمایشی برتر، 0-2 یونایتد را در لندن مغلوب کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در شبی که در همان ثانیه 11 دروازه خود را باز شده دید، در نهایت با 2 گل مغلوب تاتنهام شد تا فاصله اش با سیتی و صدر افزایش یاید.
 

بازی با اتفاقی شوک آور آغاز شد و تنها 11 ثانیه از آغاز مسابقه گذشته بود که اریکسن در محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دیدنی دروازه دخیا را گشود تا تاتنهام به گل اول دست یابد.

 

 

یونایتد خیلی زود توسط لینگارد می توانست به گل تساوی دست یابد اما لینگارد در آستانه دروازه مقابل لوریس ناکام ماند. در دقیقه 23 و روی پاس اریکسن، هری کین در محوطه صاحب فرصت شد؛ اما ضربه آرام او در اختیار دخیا قرار گرفت.

 

 

اما در دقیقه 28 تاتنهام به گل دوم هم دست یافت. ارسال از جناح راست با اشتباه عجیب و گل به خودی فیل جونز همراه بود تا میزبان در ومبلی با 2 گل از شیاطین سرخ پیش افتد.

 

 

 

2 دقیقه بعد یونایتد بهترین موقعیت را برای کاهش اختلاف داشت؛ اما ضربه مارسیال از گوشه محوطه توسط هوگو لوریس دفع شد.

 

دقایقی بعد و روی پاس لینگارد، لوکاکو فضای خوبی در اختیار داشت؛ اما پاس به عقب او به مارسیال نرسید. در لحظات پایانی نیمه اول ضربه هری کین توسط دخیا مهار شد تا 45 دقیقه نخست با برتری 0-2 تاتنهام به پایان برسد.

 

اولین فرصت 45 دقیقه دوم برای لوکاکو ایجاد شد؛ اما ضربه محکم او از زاویه ای تقریبا بسته با مهار دیدنی هوگو لوریس همراه بود.

 

 

در ادامه جریان بازی آرام شد و موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 65 ضربه دیدنی اریکسن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 70 تاتنهام فرصت بسیار خوبی برای زدن گل سوم داشت؛ اما سون در حالیکه می توانست هری کین را صاحب موقعیت کند، به سمت دروازه یونایتد ضربه زد که دخیا عکس العمل بسیار خوبی نشان داد.

 

حملات تاتنهام ادامه یافت و در دقیقه 76، هری کین می توانست اختلاف را افزایش دهد؛ اما ضربه او با فاصله کمی به بیرون رفت.

 

در دقایق باقیمانده اتفاق خاصی رخ نداد و تاتنهام که از پیروزی خود اطمینان داشت، جریان بازی را اداره کرد. شاگردان مورینیو نیز رمقی برای جبران نداشتند تا در نهایت با 2 گل مغلوب تاتنهام شوند.

دیدگاهها