کد خبر: 1504196/29 زمان: 17:29   1396/11/21 بازدید: 22,802

ادعای نشریه لهستانی

اولین جلسه لواندوفسکی با مدیران بایرن برای جدایی

روبرت لواندوفسکی یک بار دیگر به هدف اصلی رئال برای نقل و انتقالات تابستانی بدل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم ارزشمند لهستانی بایرن مونیخ در 4 سال اخیر همواره مورد توجه رئال قرار داشته و دو بار این فرصت را داشته تا به جمع کهکشانی ها بپیوندد اما هر بار به دلایلی این اتفاق منتفی شده است.

 

 

 

 

طبق ادعای مارکا، رئال قصد دارد یک بار دیگر برای جذب لواندوفسکی اقدام کند و به مدیر برنامه های او نیز گفته است که پیشنهاد جذاب جدیدی برای ستاره لهستانی آماده کرده اند. لواندوفسکی که به خاطر رد پیشنهاد رئال در گذشته پشیمان به نظر می رسد، بی میل نیست که تابستان راهی رئال شده و پس از 4 سال بایرن را ترک کند.

 

روز گذشته نشریه "Prezeglad Sportowy" ادعا کرد که اولین جلسه برای صحبت در مورد جدایی لواندوفسکی، بین مدیر برنامه های او و مدیران بایرن(هوینس و رومینیگه) برگزار شده و پاسخ بایرنی ها منفی بوده است. طبق ادعای این نشریه، پاسخ منفی بایرن قاطعانه نبوده و درهای جدایی از بایرن برای لواندوفسکی هنوز کاملا بسته نشده است.

بایرنی ها بسیار امیدوارند که امسال با قهرمانی در اروپا بتوانند اهرم فشار مناسبی برای حفظ لواندوفسکی به دست بیاورند.

 

آنچه واضح است اینکه، لواندوفسکی قصد ندارد برای جدایی با بایرن وارد جنگ شود و دوست دارد همه چیز به شکلی مسالمت آمیز حل و فصل شود. اگر پیشنهاد رئال جدی باشد، آنگاه شاید پس از جام جهانی، رئال یک ستاره دیگر از بایرن شکار کند. 4 سال پیش و پس از جام جهانی برزیل نیز تونی کروس از بایرن به رئال رفته بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.