کد خبر : 1508002 | 08 اسفند 1396 ساعت 11:19 | 3.9K بازدید | 0 دیدگاه

معرفی ۴ گزینه برای سرمربی‌گری تیم‌ملی تکواندو

سیروس رضایی گفت: مقرر شد ۴ کاندیدای سرمربیگری تیم ملی تکواندو روز شنبه برنامه های خود را برای هدایت تیم‌ملی تا المپیک ۲۰۲۰ ارائه نمایند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، پس از جلسه شورای فنی که ۲۶ بهمن‌ماه به منظور بررسی عملکرد و نقاط قوت و ضعف کادر فنی و ملی‌پوشان تکواندو تشکیل شد، کمیته فنی روز گذشته (دوشنبه) برای بررسی نظرات اعضای شورا و تصمیم‌گیری در خصوص سرمربی تیم‌ملی تشکیل جلسه داد.

 

سیروس رضایی دبیر و سخنگوی کمیته فنی فدراسیون تکواندو در پایان جلسه روز گذشته این کمیته به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: کمیته فنی در بررسی عملکرد، نقاط ضعف و قوت مربیان تیم‌های ملی و با لحاظ نمودن نظر شورای فنی فدراسیون در خصوص هدایت تیم ملی پس از ارائه برنامه گزینه های سرمربیگری تصمیم گیری خواهد کرد.


رضایی افزود: با توجه به اینکه در این مقطع زمانی انتخاب سرمربی تیم‌ملی تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از سوی اعضای کمیته یک ضرورت تشخیص داده شده و همچنین با توجه به اهمیت فوق العاده این تصمیم، اعضا ضمن ارج نهادن به عملکرد مربیان و اعتقاد به این اصل مهم که تمامی این عزیزان سرمایه‌ها و ذخایر تکواندو کشور هستند چهار کاندیدای سرمربیگری را تعیین کردند.


وی تصریح کرد: اعضای کمیته در بررسی اولیه فربیرز عسکری، بیژن مقانلو، سیدنعمت خلیفه و مهدی بی‌باک را با توجه به تجربیات ارزشمند و سوابق درخشانی که در رویدادهای جهانی، قاره‌ای و به ویژه المپیک دارا هستند، به عنوان کاندیدای سرمربیگری تیم‌ملی بزرگسالان معرفی و انتخاب نهایی به بعد از جلسه روز شنبه – ۱۲ اسفندماه و استماع برنامه‌های مربیان موکول شده است.

 

دیدگاهها