کد خبر: 1511735/31 زمان: 13:54   1396/12/23 بازدید: 30,598

هزینه 350 میلیون یورویی یونایتد برای هیچ!

حذف یونایتد از چمپیونزلیگ توسط سویا، شاید این تیم را وارد بحران بزرگی کند.

به گزارش "ورزش سه"، سویا شب گذشته با دو گل ویسام بن یدر موفق شد منچستریونایتد را شکست داده و به دور بعد چمپیونزلیگ صعود کند. شاگردان مونتلا در طول بازی نیز سوار بر بازی بودند و شاگردان مورینیو را مقابل هواداران خود تحقیر کردند.

 

شیاطین سرخ با قهرمانی در لیگ اروپا فصل گذشته به چمپیونزلیگ بازگشت و حدود 350 میلیون یورو در طول دو فصل اخیر هزینه کرد تا بتواند به روزهای خوب گذشته خود بازگردد.

 

 

 

 

پل پوگبا (105 میلیون یورو)، هنریک مخیتاریان (42 میلیون یورو)، اریک بایی (38 میلیون یورو)، روملو لوکاکو (84.7 میلیون یورو)، نمانیا ماتیچ (44.7 میلیون یورو) و ویکتور لیندلوف (35 میلیون یورو)، همگی بخشی از پروژه تقویت تیم توسط مورینیو بودند.

 

این هزینه سرسام آور و نجومی، با ناکامی این تیم در کسب قهرمانی لیگ برتر و حذف از چمپیونزلیگ مقابل سویا همراه شده است. بن یدر که به جای لوئیس موریل به میدان رفت، قهرمان تیم مونتلا بود و این در حالیست که استیون انزونزی، میانه میدان را در دست گرفته بود و با پاس‌های استثنایی ، تیمش را رو به جلو پیش می‌برد.

 

شب جادویی الدترافود، نه برای هواداران شیاطین سرخ بلکه برای 2 هزار هوادار سویا که به منچستر سفر کرده بودند رقم خورد و تیم 350 میلیون یورویی، به آسانی از دور رقابت ها کنار رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.