کد خبر: 1518097/31 زمان: 12:13   1397/01/28 بازدید: 86,982

سیتی در آستانه محرومیت از بازار نقل و انتقالات

گواردیولا به سرنوشت برانکو دچار می شود؟

نشریه دیلی میل از احتمال محرومیت منچسترسیتی از فعالیت در دو پنجره نقل و انتقالاتی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، پرونده خرید بنجامین گاره، نوجوان آرژانتینی، این هفته در دادگاه حکمیت ورزشی بررسی خواهد شد. گواردیولا قصد دارد برای فصل آینده تیمش را تقویت کند ولی حکم دادگاه ممکن است به کلی اوضاع را برای سیتیزن ها عوض کند.

 

یکی از سخنگویان دادگاه CAS مدعی شد که پرونده دادگاه گاره در طول 7 روز آینده مشخص خواهد شد.  برخی منابع معتقدند که دادگاه حکمیت ورزشی، حکم خود را به نفع تیم ولز سارسفیلد آرژانتین اعلام خواهد کرد زیرا منچسترسیتی ، زمانی که گاره 15 سال داشت، با او به صورت غیرقانونی ارتباط گرفت و تنها چند روز پس از اینکه این بازیکن 16 ساله شد، برای خرید او اقدام کرد.

 

 

 

 

اگر سیتی در این پرونده شکست بخورد، دو پنجره از حضور در نقل و انتقالات محروم خواهد شد و این موضوع یعنی ممنوعیت شرکت این تیم در پنجره نقل و انتقالی تابستان و ژانویه 2019. البته سیتی این فرصت را دارد که به این رای اعتراض کند و تا زمان رسیدگی به این اعتراض، سیتی می‌تواند بازیکنان مورد نظر خود را در تابستان پیش رو خریداری کند.

 

در حقیقت گواردیولا بودجه ای 100 میلیون پوندی برای خرید هافبک دفاعی و هافبک هجومی در نظر گرفته است و گزینه هایی نیز مدنظر دارد.

 

 

 

 

یکی از دلایلی که سیتی برای خرید گاره مطرح کرده این است که این بازیکن پاسپورت ایتالیایی داشته و با وجود اینکه او زیر 18 سال بوده، می‌توانسته به سیتی بپیوندد. در آن سو باشگاه ولز معتقد است که قوانین فیفا تنها به بازیکنان زیر 18 سال اجازه می‌دهد که در اروپا جا به جا شوند و نه اینکه از آمریکای جنوبی راهی اروپا شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.