کد خبر: 1523893/44 زمان: 12:27   1397/02/24 بازدید: 24,484

دختران کشتی گیر زیر ذره بین مربی اوکراینی(عکس)

دختران کشتی گیر برای پوشیدن پیراهن تیم ملی همچنان تلاش می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، کشتی زنان در ایران مدتی است که رسما استارت خورده و فدراسیون هم با استخدام مربی اوکراینی به دنبال پیشرفت بخش زنان است. رسول خادم در جلسه اخیر خود با لالوویچ توانست رسما مسابقات بین المللی کشتی کلاسیک زنان را در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در تقویم اتحادیه جهانی قرار دهد.


بر این اساس قرار است تا چند ماه دیگر اولین دوره مسابقات جهانی این رشته به میزبانی یکی از کشورهای درخواست کننده انجام شود. آخرین خبر از درخواست لبنان برای میزبانی این رقابت ها حکایت داشت؛ اگرچه ایران هم برای این میزبانی تمایل دارد.


با اینکه تیم ملی کشتی کلاسیک زنان چند باری اردوی خود را تشکیل داده، همچنان فدراسیون مربی اوکراینی به دنبال کشف استعدادهای جدید هستند. در همین راستا دومین دوره مسابقات عمومی در روزهای اخیر در خانه کشتی محمد بنا برگزار شد و «گانا واسیلنکو» نیز ریزبینانه عملکرد شرکت کنندگان را زیر نظر گرفت.


باید دید در نهایت اولین حضور کشتی گیران زن در مسابقات بین المللی با چه نتیجه ای همراه می شود و آیا کشتی کلاسیک زنان به جز شرکت کنندگانی که از کشورهای مسلمان دارد، می تواند علاقه مندانی از کشورهای دیگر را هم به خود جذب کند یا خیر.

 

عکس از مُنا هوبه فکر

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.