کد خبر: 1525275/42 زمان: 22:27   1397/02/30 بازدید: 13,097

میلان 5 - 1 فیورنتینا؛ حسن ختام فصل معمولی

میلان موفق شد در آخرین هفته سری آ 1-5 فیورنتینا را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، میلان در شبی که عملکرد بسیار خوبی داشت با 5 گل بنفش ها را مغلوب کرد تا سهمیه لیگ اروپا و رتبه ششم، نتیجه سرمایه گذاری هنگفت این تیم در تابستان باشد.

 

 

اولین فرصت بازی در دقیقه 12 برای کالینیچ ایجاد شد اما ضربه زیبای او توسط گلر فیورنتینا مهار شد. در دقیقه 20 این فیورنتینا بود که روی پاس کیه زا و ضربه تمام کننده جیووانی سیمئونه موفق شد به گل اول دست یابد.

 

اما در دقیقه 23 میلان به گل تساوی دست یافت و چالهان اوغلو موفق شد با نواختن یک ایستگاهی دیدنی، گل اول روسونری را به ثمر برساند.

 

اما حملات میلان ادامه یافت و این تیم بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 40 و با ارسال چالهان اوغلو و ضربه سر کوترونه گل دوم را نیز به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری 1-2 میلان به پایان برسد.

 

 

میلان نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 50 و روی دفع ناقص سنگربان فیورنتینا و ضربه تمام کننده کالینیچ موفق شد به گل سوم هم دست یابد.

 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 60 این بار کروتونه با ضربه ای زمینی باز هم روی پاس چالهان اوغلو موفق به گلزنی شد.

 

حملات روسونری ادامه یافت و این تیم در دقیقه 78 این بار با ضربه محکم بوناونتورا به گوشه دروازه به گل پنجم هم رسید. در ادامه جریان بازی آرام شده و در نهایت میلان 1-5 برابر فیورنتینا به برتری رسید. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.