کد خبر: 1530353/46 زمان: 17:10   1397/03/24 بازدید: 11,032

علیاری: تا وعده ها عملی نشود، به تمرین نمی روم

مدافع تیم فوتبال سایپا که فصل گذشته روزهای سختی را کنار این تیم تجربه کرده اکنون منتظر عملی شدن وعده مسئولین است و با این شرط بر سر تمرینات حاضر می شود. 

به گزارش ورزش سه، رضا علیاری فصل گذشته از شرایط سایپا و امکاناتش گلایه‌های بسیار داشت اما با وجود آن یکی از پرتلاش‌ترین بازیکنان این تیم بود و در اکثر مواقع کادرفنی از او رضایت داشت. او ابتدا در این مورد می گوید: فصل گذشته چه خوب و چه بد دیگر گذشت و مهم این است که ما توانستیم سهمیه آسیایی کسب کنیم. البته سختی و خستگی‌اش روی تنمان مانده اگرچه ما سعی می‌کنیم به آن روزها فکر نکنیم. در کل اگر فصل خوبی نبود رضایتمند به پایان رسید.

 

او که یک فصل دیگر با سایپایی‌ها قرارداد دارد در مورد ماندن در این تیم هم می‌گوید: واقعا شرایط سخت پارسال سایپا نه فقط من بلکه هر بازیکنی که در این تیم بوده را دچار شک و تردید می‌کند اما قطعا چیزی که قوت قلب است حضور آقا دایی و کار کردن مجدد با ایشان است. من در این دو سال که شاگردی آقای دایی را کردم چیزهای زیادی از ایشان آموختم و همین موضوع من را بر سر دوراهی قرار داده است چون هنوز شرایط بد مالی و امکانات در این باشگاه به صورت قطعی درست نشده است.

 

وی افزود: من در دو روز گذشته که تمرینات سایپا شروع شده بود بر سر تمرینات حاضر می‌شدم اما تمرین نمی‌کردم چون می‌خواستم ابتدا وضعیتم با باشگاه مشخص شود و بعد به تمرین بپردازم که دیروز  پیش از تمرین  با صحبتی که با مسئولین باشگاه سایپا داشتم قرار شد طی یکی، دو روز آینده مطالباتم پرداخت شود در صورت آنکه وعده مسئولین عملی نشود دیگر در تمرینات شرکت نخواهم کرد. البته به جز همین این اتفاقات همانطور که گفتم به شاگردی آقای دایی افتخار می‌کنم و دلم با کار کردن با ایشان است و می‌خواهم بار دیگر حضور در آسیا را تجربه کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.