کد خبر : 1534395 | 07 تیر 1397 ساعت 11:43 | 71.9K بازدید | 0 دیدگاه

شجاعی در مسیر بازگشت به پانیونیوس 

جدایی کاپیتان ایران از AEK یونان 

کاپیتان 34 ساله تیم ملی ایران بعد از نیم فصل حضور در AEK و شکستن طلسم 24 ساله قهرمانی در یونان از این تیم جدا می شود.

جدایی کاپیتان ایران از AEK یونان 

به گزارش "ورزش سه"، زمستان گذشته سران باشگاه AEK در توافقی جالب مسعود شجاعی ستاره جنجالی پانیونیوس را به درخواست مانوئل خیمنز سرمربی اسپانیایی با قراردادی مشروط به خدمت گرفتند تا جانشین مانتولاس کاپیتان مصدوم و ملی پوش تیم شود. در آن مقطع پیراهن شماره 24 زرد و مشکی باشگاه به ستاره ایرانی اعطا شد به این امید که حضور او بتواند به شکست طلسم 24 ساله باشگاه در راه قهرمانی پایان دهد که همین طور هم شد.


AEK در پی اتفاقات رقم خورده در سوپرلیگ یونان توانست گوی سبقت از رقبایی همچون پائوک و المپیاکوس را برباید و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد تا مسعود شجاعی بعد از سال ها حضور در اروپا سرانجام به یک جام قهرمانی در دوران باشگاهی خود برسد. با جدایی خیمنز و ورود اوزونیدیس اولین مربی مسعود در یونان به نظر می رسید قرارداد ستاره پا به سن گذاشته ایران تمدید شود اما گویا باشگاه تصمیم دیگری گرفته به خصوص که مانتولاس در اواخر فصل مصدومیتش بهبود پیدا کرد و با تیم ملی یونان هم به میدان رفت تا جدایی ستاره ایرانی قطعی شود.

 


صفحه اینستاگرام باشگاه یونانی امروز با انتشار پستی ضمن تمجید از زحمات مسعود شجاعی خبر از جدایی او در تابستان داد تا به این ترتیب کاپیتان اول ایران که در جام جهانی هم نتوانست مهره چندان قابل اتکایی برای تیم ملی باشد و تنها 60 دقیقه مقابل مراکش در بازی اول به میدان رفت و بعد نیمکت نشین شد حالا برای آینده خود با تردیدهای زیادی روبرو شود.


برخی رسانه های یونانی از احتمال بازگشت این بازیکن به پانیونیوس بعد از جدایی گریگوری سرمربی این تیم و دشمن اصلی شجاعی خبر دادند اما این خبر هنوز نه تایید شده نه تکذیب تا کاپیتان تیم ملی در مسیر ورود به باشگاهی جدید قرار بگیرد . آن چه محرز است این که این بازیکن همچنان در اروپا فوتبال خود را ادامه  و یکی از لزیونرهای ایران خواهد بود.

 

دیدگاهها