کد خبر: 43R8 زمان: 15:46 1397/04/20   بازدید: 151514

مداوای مصدومیت در اسپایر و مذاکره

روزبه چشمی در قطر چه می‌کند؟

در شرایطی که تیم فوتبال استقلال به حضور حداکثری بازیکنان فصل گذشته نیاز دارد، انتشار تصویر روزبه چشمی در فرودگاه دوحه بیش از پیش موجب نگرانی است.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی چند روزی است که به قطر سفر کرده و عکسی که از او در فرودگاه این کشور منتشر شده باعث دلشوره هرچه بیشتر طرفداران استقلال شده است. چشمی در بازی اول تیم ملی برابر مراکش در جام جهانی نمایش خوبی در ترکیب استقلال داشت اما بعد از این بازی در یکی از تمرینات مصدوم شد  و جای خود را به مجید حسینی داد. مصدومیت چشمی از ناحیه کشاله پا بود و او دو ماه برای بازگشت به میادین فوتبال زمان نیاز دارد. جالب اینکه جانشین او مجید حسینی هم در سودای جدایی از آبی هاست.


از قطر خبر رسیده عملکرد روزبه چشمی در بازی با مراکش و البته بازی های لیگ قهرمانان آسیا باعث شده که این بازیکن هم اکنون مورد توجه دو باشگاه قطری قرار بگیرد. این مدافع سابق صبا هم اکنون در قطر است تا هم مصدومیت خود را در این کشور درمان کند و هم با الاهلی و الریان، دو باشگاهی که خواهانش هستند مذاکره کند.


اما سوال بعدی که بعد از این اتفاق به وجود می آید این است که آیا چشمی هم می تواند از استقلال جدا شود؟ پاسخ مثبت است و او در صورت پرداخت 400 هزار دلار به عنوان حق فسخ می تواند از این باشگاه جدا شود. البته چشمی که در مدت حضور در استقلال محبوبیت زیادی را در بین هوادران کسب کرده است، قصد ندارد با عجله تصمیم بگیرد و به مدیران باشگاه اعلام کرده است که قبل از اینکه پاسخی به این دو باشگاه قطری بدهد با مدیران باشگاه استقلال مذاکره می کند و بعد تصمیم خود را عملی می کند.


با این وصف حضور روزبه چشمی در لیگ فوتبال قطر در فصل آینده قطعی نیست و شاید او با توجه به مبلغ چشمگیر حق فسخش در این فصل در استقلال به کار ادامه بدهد. اگرچه باتوجه به شرایط ارزی و قیمت دلار باشگاه های ایرانی مقابل رقبای ثروتمند خارجی کم بنیه تر به نظر می رسند و تنها سلاحشان در این روزها حس وفاداری ای است که امیدوارند در بین بازیکنان ریشه دوانده باشد.


چشمی که سومین فصل حضور خود در استقلال را پشت سر خواهد گذاشت، از مدعیان پیراهن تیم ملی در جام ملت هاست و البته استقلال هم به خصوص در شرایط فعلی نیاز بسیاری به وی دارد. چشمی در استقلال در دو پست مدافع و هافبک دفاعی نمایش داده و اغلب جزو چهره های کلیدی تیمش بوده است.
مدیران استقلال تمام تلاش خود را برای حفظ چشمی انجام خواهند داد.