حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1539041/1 زمان: 10:33   1397/04/26 بازدید: 21,334

الکس ساندرو سرانجام به اولدترافورد می‌رود؟

دعوای یونایتد و یونتوس بر سر الکس ساندرو

منچستریونایتد قبلاً با شرایط الکس ساندرو، دفاع چپ یونتوس برای انتقال به اولدترافورد موافقت کرده بود ولی حالا مایل نیست قیمتی که باشگاه تورینی برای انتقال ساندرو درخواست کرده را بپذیرد.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه‌ی ساندی تایمز می‌گوید فوتبالیست برزیلی یونتوس با پیوستن به تیم ژوزه مورینیو مشکلی ندارد و به همین خاطر است که در مذاکره با یونایتد شرایط خود را مطرح کرده بود و با یونایتدی‌ها به توافق رسیده بود.


ساندروی 27ساله سال گذشته در فرصت نقل و انتقالات تابستانی کسی بود که آنتونیو کونته سرمربی سابق چلسی به شدت خواهان جذبش بود. ولی بانوی پیر تورین، مدافع برزیلی را مجاب کرد که در یونتوس بماند و قول داد با او قراردادی جدید امضا کند.


ولی قهرمان سری‌آ تا این لحظه قرارداد جدیدی با مدافع برزیلی امضا نکرده است. همین موضوع الکس ساندرو را عصبانی کرده و به همین دلیل است که او می‌خواهد امسال در فرصت نقل و انتقالات، تورین را ترک کند.


یونتوس در عین حال به دنبال مدافع منچستریونایتد، ماتئو دارمیان است و قصد دارد این فوتبالیست ایتالیایی را به تورین بیاورد. ولی شیاطین سرخ از یونتوس خواسته‌اند برای جذب دارمیان 20 میلیون یورو پرداخت کند تا بازیکن سابق یونتوس را به باشگاه سابقش تحویل دهند.


اما یونتوس مایل نیست قیمت پیشنهادی یونایتدی‌ها را پرداخت کند. آنها حالا دارند با استفاده از کارت الکس ساندرو با تیم ژوزه مورینیو مقابله به مثل می‌کنند. منچستریونایتد می‌گوید مبلغی که یونتوسی‌ها درخواست کرده‌اند بسیار بالا است.


ساندی تایمز در گزارش خود مبلغ دقیق درخواستی را منتشر نکرده ولی می‌گوید علاقه‌ی لوک شاو برای باقی ماندن در یونایتد، امضای قرارداد مورینیو با الکس ساندرو در این فصل نقل و انتقالات را  مشکل‌تر کرده است.


درحالیکه یک سال از مهلت قرارداد لوک شاو، فوتبالیست 23ساله با یونایتد باقی مانده، این دفاع چپ سابق ساوتهمپتون هیچ برنامه‌ای برای ترک منچستریونایتد ندارد و قصد دارد در فصل آینده برای راه یافتن به ترکیب اصلی تیم ژوزه مورینیو تلاش کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.