کد خبر: 1543957/47 زمان: 15:23   1397/05/16 بازدید: 37,075

تلاش تراکتوری‌ها و استقلالی‌ها برای برقراری صلح!

در روزهای اخیر رسانه های تراکتوری و استقلالی تمام تلاششان را کرده اند تا از هرگونه اتفاق زشت در بازی روز جمعه جلوگیری کنند.

به گزارش ورزش سه، مصاف تیم های پایتخت نشین با تراکتور همواره جذابیت های بسیاری در بر داشته و این فصل هم باتوجه به پرستاره بودن هر کدام از تیم ها، دیدارشان حساسیت بیشتری نسبت به قبل دارد.

 

علاوه بر هیجان های داخل زمین، همواره سکوها و حتی کنار میدان هم تنش های زیادی را تجربه کرده اند. داستان های امیر قلعه نوئی و مهدی رحمتی، تونی اولیویرا و... هرگز از یاد فوتبال دوستان نمی‌روند. اما این ها تازه قسمت خوب ماجرا بود، بخش دیگر اتفاقاتی است که هر ساله روی سکوها رخ می‌دهد و به نظر می‌رسد کانون هواداران هر دو باشگاه در تلاش‌اند تا از رخ دادنش جلوگیری کنند.

 

هر ساله درگیری در خارج استادیوم، شعارهای زننده در ورزشگاه و... وجود دارد اما فصل گذشته در تبریز اتفاق جالب تری هم رخ داد و آن هم تصمیم باشگاه تراکتور برای جلوگیری از ورود هواداران استقلال به ورزشگاه بود! حال استقلالی ها هم می‌خواهند تنها ۱۰ درصد آزادی را به هواداران تراکتور بدهند.

 

دو فصل پیش اتفاقات غیر فوتبالی زیادی در قسمت سرخپوش آزادی رخ داد که حتی پای نهادهای غیر ورزشی را هم به داستان بازکرد اما حالا خود تراکتوری ها هم می‌دانند که باید برای حمایت از تیمشان به ورزشگاه بروند و باید دید در روز جمعه چه اتفاقاتی در ورزشگاه آزادی رخ خواهد داد اما تلاش هواداران دو تیم برای برقراری صلح بسیار جالب است.

 

در ۴-۵ فصل اخیر رابطه بین هواداران استقلال و تراکتور بسیار دوستانه تر از رابطه بین پرسپولیسی ها و تراکتوری ها بوده و شاید دلیلش هم اتفاقات داخل زمین، موفقیت تیم برانکو و البته نقل و انتقالات چند بازیکن جنجالی بین این دو تیم بوده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.