حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1547544/41 زمان: 17:36   1397/05/30 بازدید: 14,825

چهار تراکتوری سپاهان به تیم سابق رسیدند

دو تیم تراکتورسازی و سپاهان در شرایطی به هم رسیده اند که چهار بازیکن سابق قرمزپوشان تبریزی مقابل تیم سابق خود به میدان خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، در پایان لیگ شانزدهم سعید آقایی از تیم تراکتورسازی راهی سپاهان شد تا روند حضور بازیکنان این تیم در اصفهان آغاز شود.


پس از اینکه امیرقلعه نویی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان انتخاب شد، سه بازیکن دیگر تراکتورسازی هم که سابقه کار با امیرقلعه نویی در این تیم را داشتند به این تیم اضافه شدند تا سرمربی سپاهان با بازیکنانی کار کند که شناخت بیشتری از آنها دارد.

 


مهدی کیانی و محمد ایران پوریان دو بازیکنی بودند که با پایان لیگ هفدهم به سپاهان اضافه شدند و خالد شفیعی هم پس از یک نیم فصل حضور در فوتبال کره و ذوب آهن به سپاهان پیوست. 


روز جمعه تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه فولادشهر میزبانی از تراکتورسازی را برعهده خواهد داشت؛ دیداری که سه امتیاز آن برای هر دو تیم از اهمیت بسیاری برخوردار است و بی شک انتظار انجام دیداری زیبا وجود دارد؛ دیداری که حساسیت ها و هیجان آن با توجه به حضور 4 بازیکن تراکتورسازی که به احتمال فراوان سه تای آنها از ابتدا در ترکیب اصلی قرار خواهند داشت و همینطور حضور بازیکنانی نظیر شجاعی و دژاگه بیشتر هم خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.