حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551219/13 زمان: 22:30   1397/06/12 بازدید: 32,491

کریم یک قدم تا امضای قرارداد با باشگاه انگلیسی؛

انصاری‌فرد منتظر برگه خروج از المپیاکوس

کار انتقال کریم انصاری فرد به باشگاه ناتینگهام فارست در مراحل پایانی به سر می‌برد.

به گزارش "ورزش سه"، برخی رسانه ها مدعی شدند که انصاری فرد که به همراه المپیاکوس برای دیدار تیمش مقابل برنلی در لیگ اروپا راهی انگلیس شده بود، قصد بازگشت از جزیره را ندارد و قصد دارد به همکاری‌اش با قرمز و سپیدپوشان پایان دهد؛ در حقیقت او در آستانه انتقال به باشگاه ناتینگهام فارست قرار دارد.

 

با این حال، کریم انصاری‌فرد به همراه المپیاکوس به یونان بازگشت و هر چند که هنوز بیانیه‌ای از سوی هیچ طرف به صورت رسمی اعلام نشده، ولی گفته می‌شود که آینده مهاجم ایرانی در انگلیس رقم خواهد خورد، به زودی این انتقال نهایی می‌شود و دو باشگاه آن را به صورت رسمی اعلام خواهند کرد.

 

 

 

به نظر می‌رسد شرایط کریم انصاری فرد بسیار شبیه به پانایوتیس تاچسیدیس است؛ هافبک یونانی فعلا قصد تمرین با تیمش را ندارد تا آینده‌اش مشخص شود؛ او نیز مورد توجه باشگاه ناتینگهام فارست قرار دارد و منتظر است که اجازه جدایی از سوی المپیاکوس صادر شود.

 

در گذشته نیز مواردی مشابه انتقال این دو بازیکن صورت گرفته که پس از پایان ۳۱ آگوست که روز نهایی نقل و انتقالات در اروپاست، انتقالاتی انجام شده است؛ از این دست انتقالات می‌توان به آندریاس جیانیوتیس و استفانوس کاپینو اشاره کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.