حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551426/9 زمان: 17:55   1397/06/13 بازدید: 36,649

رحمتی، نامی که دوباره پررنگ شد

کاپیتان استقلال بعد از حدود 5 سال حالا دوباره نامش سرزبان ها افتاده است.

به گزارش "ورزش سه"، هنوز هم بعد از گذشت سال ها وقتی بحث خداحافظی یک بازیکن از تیم ملی مطرح می شود، همه یاد مهدی رحمتی می افتند که بعد از یک تصمیم احساسی دوباره هرچه تلاش کرد هرگز درهای تیم ملی به رویش باز نشد.


مهدی رحمتی بعد از شکست تیم ملی برابر ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی 2014 درست در زمانی که نام دانیال داوری برای حضور در تیم ملی مطرح شد ترجیح داد خداحافظی کند. هرچه بعد از این اتفاق عذرخواهی کرد اما کی روش دیگر درهای تیم ملی را به روی او باز نکرد.


حالا بعد از خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی همه نگاه ها دوباره به مهدی رحمتی معطوف شده است و این سوال تکراری که چرا رحمتی هیچوقت به تیم ملی راه پیدا نکرد ولی سردار آزمون با وجود تصمیم مشابه دوباره به این تیم دعوت شد؟


البته کارلوس کی روش در برنامه شب گذشته نود این دو خداحافظی را متفاوت خواند هرچند که در نهایت احترام در مورد رحمتی صحبت و از او به عنوان یک بازیکن بزرگ در فوتبال ایران یاد کرد.


هرچند مهدی رحمتی شاید دیگر به بازگشت به تیم ملی فکر نکند اما بی تردید از دست دادن دو جام جهانی بزرگترین حسرت فوتبالی یکی از بزرگترین دروازه بان های تاریخ فوتبال ایران است. 


عکس: رضا سعیدی پور

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.