کد خبر : 1557953 | 09 مهر 1397 ساعت 13:35 | 34K بازدید | 0 دیدگاه

common cold علیه تیم برانکو

شیوع سرماخوردگی در اردوی پرسپولیس

مصائب تیم برانکو تمامی ندارد و در شرایطی که او قادر به سود بردن از 3 بازیکن تیمش به دلیل محرومیت و مصدومیت نیست، 5 بازیکن این تیم نیز دچار ویروس شده‌اند.

شیوع سرماخوردگی در اردوی پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، بدشانسی‌ها دست بردار تیم برانکو و پرسپولیس نیستند. آنها که با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی شرایط سختی را در یکی از حساس‌ترین برهه‌های باشگاه پشت سر می‌گذارند، اکنون در آستانه بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز ویروس سرماخوردگی به اردوگاه این تیم رخنه کرده و شاگردانش را مورد هدف قرار داده است.


پرسپولیس که در این بازی کمال کامیابی نیا و محمد انصاری را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و حسین ماهینی نیز دیگر غایب سرخپوشان به دلیل مصدومیت محسوب می‌شود، با خلا بزرگی برای شکل گرفتن ترکیب مواجه است. با این حال شاید بزرگترین تهدید در حال حاضر برای سرخپوشان حمله ویروس سرماخوردگی به اردوگاه این تیم است.


در شرایطی که پیش از سفر به دوحه سیدجلال حسینی و سیامک نعمتی دچار این بیماری شده بودند و نگرانی برانکو را در پی داشتند، اکنون نفرات بیمار پرسپولیس با سرماخوردگی شجاع خلیل زاده، شایان مصلح و احمد نوراللهی به 5 نفر رسیده است.


برانکو ایوانکوویچ برای مقابله با این ویروس کادرپزشکی تیمش را بسیج کرده و دکتر حقیقت شیوه‌های مختلف برطرف کردن این بیماری از سنتی تا نوین را در اردوگاه این تیم به مرحله اجرا در آورده است.


سرمربی سرخپوشان البته دستور داده تا کولرهای اتاق بازیکنان و همچنین خودرویی که آنها را به محل تمرین می‌رساند نیز خاموش باشد.


در آستانه دیدار حساس مقابل السد قطر در مرحله نیمه نهایی که می‌تواند آرزوی تاریخی این باشگاه را برای حضور در فینال آسیا و دستیابی به عنوان قهرمانی را در پی داشته باشد، مصائب اینچنینی اکنون به عنوان بدشانسی تاریخی پرسپولیس می‌تواند محسوب شود. اتفاقی که در فصل گذشته و در همین مقطع نیز به شکلی دیگر باعث شد تا آنها از هدف خود دور شوند. با این حال برانکو همچنان با امیدواری بالا در جمع شاگردانش حاضر می‌شود تا آنها خودباوری بزرگ را برای دستیابی به این هدف دنبال کنند.

 

دیدگاهها