حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562702/35 زمان: 09:38   1397/07/29 بازدید: 40,852

سایت آلبیون: علیرضا می توانست خیال ما را آسوده کند

فرصت طلایی که جهانبخش سوزاند

هفته نهم لیگ برتر جزیره می توانست به اولین هفته ای تبدیل شود که نام ستاره های ایران هم در بین گلزنان آن ثبت می شود اما حسرت این اتفاق باز هم به دل همه از جمله برایتونی ها ماند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش خرید 17 میلیون پوندی برایتون در تابستان برای دومین بازی متوالی در ترکیب اصلی کریس هیتن مقابل نیوکاسل به میدان رفت تا در ورزشگاه سنت جیمزپارک در همان پست تخصصی خود برای این تیم بدرخشد.


شماره 16 برایتون در نیمه نخست تاثیرگذاری خود را در تک گل دقیقه 29 بازی گذاشت زمانی که به عنوان کاشته زن اول این تیم پشت ضربه کرنر ایستاد و با ارسال بلند باعث شد تا دانک با ضربه سر توپ ارسالی را برای هم تیمی خود ساخته و پرداخته کند تا شوت سرکش این بازیکن تک گل بازی را ثبت کند.

 


اما در نیمه دوم جهانبخش می توانست طعم اولین گلزنی در لیگ جزیره با پیراهن برایتون را بچشد تا با ثبت دومین گل بازی با استرس و اضطراب طرفداران برایتون در ورزشگاه خانگی کلاغ ها پایان دهد. دقیقه 70 بازی روی اشتباه مدافع نیوکاسل جهانبخش صاحب توپ شد و در شرایطی که او تنها دروازه بان را پیش رو داشت با شوتی عجیب این فرصت را از دست داد.

 


سایت برایتون در تشریح این فرصت طلایی نوشت:« علیرضا می توانست خیال همه ما را آسوده کند اما ضربه او نه دقت داشت نه تمرکز». این بار هم جهانبخش درست مثل بازی با وستهام قدر تک موقعیت گلزنی خود را ندانست تا حسرت گلزنی ایرانی ها در لیگ برتر جزیره یک هفته دیگر ادامه داشته باشد. اگر چه نمایش خوب جهانبخش و نمره خوبی که او از رسانه های جزیره وکارشناسان گرفت نوید روزهای طلایی تر را برای این جوان مستعد فوتبال ایران در قلب جزیره را می دهد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.