کد خبر : 1563065 | 30 مهر 1397 ساعت 17:22 | 8.2K بازدید | 0 دیدگاه

ملوان صفر ـ فجرصفر؛ اولین تساوی مربیان جوان

لیگ یک/ تساوی ملوان بعد از بیداری دیرهنگام

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با یک بازی امیدوارکننده یک تساوی بدون گل مقابل فجرسپاسی به دست آورد تا ورود دو مربی جوان خود را به لیگ دسته اول اعلام کند.

لیگ یک/ تساوی ملوان بعد از بیداری دیرهنگام

به گزارش "ورزش سه"، ملوانی ها که امروز پژمان نوری و مازیار زارع را روی نیمکت داشتند تمام تلاش خود را برای پیروزی مقابل فجرسپاسی انجام دادند اما توپ های آنها راهی به دروازه حریف نیافت. مهمترین اتفاق این مسابقه جنجالی بود که در دقیقه 86 روی یک صحنه مشکوک در حوالی محوطه جریمه اتفاق افتاد که داور در ابتدا اعلام پنالتی کرد اما با نظر کمک خود توپ را به بیرون 18برد که البته این تصمیم کاملا درست بود و اگر این صحنه برای ملوان پنالتی اعلام می شد یک اشتباه بزرگ داوری به ثبت می رسید.


ملوان بعد از این صحنه در دقایق پایانی یک پارچه دروازه فجر را به توپ بست اما مدافعان و دروازه بان تیم شیرازی خم به ابرو نیاوردند و فجر با یک امتیاز به شیراز بازگشت. ملوان که در دقایق پایانی سه ضربه ایستگاهی مناسب برای گلزنی داشت، از این موقعیت ها استفاده نکرد و بازی با تساوی به پایان رسید.


این اولین تجربه مربیگری پژمان نوری و مازیار زارع روی نیمکت ملوان بود که با یک امتیاز به اتمام رسید. آنها امیدوارند با زیرنظر گرفتن تیم در هفته های پیش رو شرایط کلی ملوان را بهتر از دوره پورغلامی کنند.


ملوان با تساوی در این بازی 4 امتیازی شد و در انتهای جدول باقی ماند و فجر هم با 6 امتیاز در رتبه دوازدهم جدول قرار گرفت.

دیدگاهها