کد خبر: 1570115/48 زمان: 17:21   1397/08/29 بازدید: 4,721

چهار بازی سرنوشت‌ساز در انتظار ذوبی‌ها

ذوب‌آهن اصفهان تا پایان نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر چهار مسابقه پیش رو دارد؛ مسابقاتی حساس که سرنوشت حضور بازیکنان در این تیم را به همراه خواهد داشت.

 به گزارش "ورزش سه" کمتر از یک هفته است که علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی ذوب‌آهن اصفهان انتخاب و جایگزین امید نمازی شده است. حالا این تیم چهار بازی تا پایان نیم فصل دارد که دو بازی آن داخل خانه برگزار می‌شود. ذوبی‌ها این هفته از پارس جنوبی جم در ورزشگاه فولاد شهر میزبانی می‌کنند و بعد از دو بازی خارج از خانه در تهران و اهواز خواهند داشت. آن‌ها ابتدا بازی معوقه خود با پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کنند و سپس در اهواز مهمان فولاد خوزستان خواهند بود. آخرین دیدار سبزپوشان دیار زاینده رود هم مقابل نفت مسجدسلیمان در اصفهان است.


چهار دیدار حساسی که کسب امتیاز در آن، نایب قهرمان فصل قبل را دوباره در جریان مسابقات قرار می‌دهد و یک نیم فصل جذاب را رو به روی بازیکنان قرار می‌دهد. اما طبق گفته کادرفنی جدید ذوب‌آهن سرنوشت بازیکنان برای حضور در این تیم بستگی به نمایش آن‌ها تا پایان نیم فصل اول دارد. به نوعی بازیکنان باید تمام توان خود را گذاشته و با ارائه نمایش درخشان کارشان را در فولادشهر ادامه دهند.


اما با توجه به شناختی که از منصوریان موجود است، او در نقل و انتقالات نیم فصل نهایت دو یا سه تغییر در ترکیب خود خواهد داشت و انتظار زیر و رو شدن لیست ذوب‌آهن تا پایان نیم فصل نمی‌رود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.