کد خبر: 1570267/34 زمان: 10:53   1397/08/30 بازدید: 4,792

کرانچار: هم خوب بازی کردیم و هم بردیم

تیم ملی امید در دور جدید تمرینات در اولین بازی دوستانه خود تیم عمان را در مسقط با نتیجه دو بر یک شکست داد و این یک شروع خوب برای شاگردان کرانچار بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، کرانچار بعد از این پیروزی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: این مسابقه از جهات مختلف برای ما اهمیت زیادی داشت. اول اینکه بعد از بازی های آسیایی جاکارتا اولین مسابقه تدارکاتی ما محسوب می شد همچنین فرصت مناسبی بود برای میدان دادن به بعضی از بازیکنان که پیش از این و در مسابقات آسیایی همراه ما نبودند. باید بگویم به تمامی اهداف خودمان در این بازی رسیدیم چون مقابل تیم خوبی بازی کردیم و از عملکرد بازیکنان در این مسابقه راضی هستم. آنهایی که برای اولین بار در ترکیب ما حضور داشتند هم عملکرد خوبی داشتند. ما علاوه بر اینکه نتیجه خوبی کسب کردیم و مقابل تیم میزبان پیروز شدیم بازی خوبی انجام دادیم که این اهمیت زیادی دارد. سازماندهی مناسبی داشتیم. بازیسازی خوبی در میانه میدان انجام دادیم و به خواسته های خودمان رسیدیم.

 

کرانچار صحبت های خود را این چنین به پایان برد:این مسابقه برای ما بسیار مفید و هدفمند بود. ابتدا از همه عوامل و مسئولینی که در برگزاری این بازی تلاش کردند تشکر می کنم و در ادامه لازم است بگویم که برگزاری چنین مسابقاتی چقدر برای ما اهمیت دارد و به ما کمک می کند. با نزدیک شدن به فروردین سال 98 و آغاز دور اول مسابقات باید انسجام و کیفیت همچنین نظم تیمی بهتری پیدا کنیم. بر همین اساس انتظار دارم در هر گام با سازماندهی و قدرت بیشتری ظاهر شویم و به اهداف خودمان برسیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.