کد خبر: nL1N زمان: 11:07 1397/09/14   بازدید: 49962

خشم بی پایان پروفسور در شب برد کلیدی

یکی برانکو ایوانکوویچ را بگیرد! (عکس)

تیم پرسپولیس در حالی به تاخت و تاز خود در لیگ برتر ادامه می دهد که خبری از آرامش همیشگی در رفتار سرمربی این تیم نیست.

به گزارش "ورزش سه"، پروفسور با عینک جدید، کت قهوه ای و شال قرمز استایل فتوژنیکی داشت و پرسپولیسی ها منتظر بودند تا 2 ساعت پس از شروع بازی، تصاویر حضور او در تشویق ایسلندی پس از بازی را از درگاه سایت ها تماشا کنند اما آنچه که از برانکو در بازی دیروز مخابره شد، یک مصاحبه جنجالی و چند فریم با چهره برافروخته بود که به سیدمهدی سیدعلی اعتراض هایی جدی داشت.

 

داستان از زمانی آغاز شد که پس از سوت پایان بازی با ماشین سازی و حضور در نشست خبری، برانکو با سوالی روبرو شد که تا حد زیادی او را خشمگین کرد. خبرنگار که به زعم برانکو از شکست تیم محبوبش ناراحت بود _همچون بازی با تراکتور در لیگ هفدهم_ پیروزی پرسپولیس را به مولفه شانس ربط داد. برانکو چند دقیقه توضیح داد اما برافروختگی در چهره اش مشخص بود و حتی عینکش را هم درآورد و ادامه نشست خبری را بدون عینک سپری کرد.

 

سرمربی تیم پرسپولیس یک هفته با جدیت تمام تمرینات را پشت سر گذاشت و سپس با استایلی جدید به مصاف علی منصور رفت تا سرانجام طلسم پیروزی برابر منصوریان را بشکند. از اواسط نیمه نخست پروفسور نسبت به سیدعلی اعتراض هایی داشت که اوجِ آن به صحنه سرنگونی علیپور در محوطه جریمه و چند دقیقه بعد عالیشاه در پشت محوطه جریمه مربوط می شود.

 

 

اما برانکو به این ها اکتفا نکرد و در بین نیمه نیز سراغ سیدعلی رفت تا مراتب اعتراضش را به داور 40 ساله نشان دهد. خشم او حتی دامن علی بیرو را هم گرفت! در نیمه دوم نیز پروفسور بسیار خشمگین به نظر می رسید و برخلاف بازی های قبلی، دیگر دستیارانش را برای اعتراض جلو نفرستاد و خود وارد عمل شد.

 

البته این پایان کار نبود؛ برانکو در نشست خبری اظهاراتی تند انجام داد و گفت: یک نامه به باشگاه بفرستند بگویند که شما نمی‌توانید قهرمان شوید و ما هم با آرامش بازی ها را دنبال می‌کنیم! اگر قرار است پیروز نشویم، بگویند که هزینه نکنیم و به شهرستان‌ها نرویم و بازیکنان هم خسته نشوند. از سازمان لیگ می‌خواهیم به این موضوع رسیدگی کنند.

 

البته این تنها اظهارنظر تند پروفسور نبود. یک جا او از کوره در رفت و درست پس از جمله ای راجع به داوری های خوب برای تیم سپاهان، گفت: داور خودش را گول زد چون کامیابی‌نیا بازی قبلی محروم بود و با کارت زرد امروز محروم نمی‌شود! این نکته باتوجه به جمله قبلی برانکو و همچنین بازی بعدی پرسپولیس، شائبه هایی را نیز در اذهان ایجاد می کند.

 

تیم برانکو ایوانکوویچ در دوران محرومیت عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا فرصت قهرمانی در نیم فصل را هم دارد. شاگردان پروفسور همچنان به تاخت و تاز ادامه می دهند اما هواداران پرسپولیس و خودِ برانکو نباید فراموش کنند که یکی از عوامل مهم موفقیت پرسپولیس در این سال ها، آرامش پروفسور بوده. شاید سیدعلی چند اشتباه در مسابقه انجام داده و گل پرسپولیس نیز در بازی با ماشین سازی به اشتباه مردود اعلام شده باشد، اما اکنون پروفسور و پرسپولیسی ها باید به خوبی درک کنند که مهم ترین چالش آن ها غلبه بر سپاهان است و قرار گرفتن در حواشی گذشته، نمی تواند اتفاق مثبتی برایشان باشد.

 

عکس از امیرحسین خیرخواه