کد خبر: 1574600/48 زمان: 18:50   1397/09/17 بازدید: 33,180

علی آقا گفتند هر که مصدوم است بگوید

غلامی: بابت حرفم محرومم کنید، اصلا مهم نیست!

مهاجم تیم سپیدرود رشت می‌گوید علی کریمی پس از بازی ناراحتی بسیار شدیدی از بازیکنان داشته و به احتمال فراوان تغییرات زیادی برای نیم فصل دوم خواهند داشت.

به گزارش "ورزش‌سه"،  محمد غلامی مهاجم تیم سپیدرود رشت در خصوص باخت سنگین تیمشان مقابل استقلال تهران گفت:
حیف این همه تماشاگر با تعصب که به استادیوم آمدند و باخت خیلی بدی را مشاهده کردند. واقعا همه بازیکنان حالمان بد است. اما این را بگویم که من برای آقای زرگر خیلی متاسف هستم. حالا می‌خواهند محرومم کنند؛ اصلا برایم مهم نیست. اما اگر آن پنالتی را می‌گرفتند ما به بازی برمی‌گشتیم. بازی 1-0 به نفع استقلال بود اما اگر آن پنالتی گرفته می‌شد به طور حتم نتیجه باز می‌گشت. من حتی بین دو نیمه با آقای زرگر صحبت کردم و گفتم پنالتی صد در صد ما را نگرفتید اما یک سری دلیل برای من آوردند که اصلا قانع کننده نبود. توپ هم دقیقا به دست بازیکنان استقلال برخورد کرد.

 

وی در ادامه گفت:
متاسفانه ما در این بازی میلاد شیخ سلیمانی، علی عباسی و حسین کعبی را در اختیار نداشتیم. روز خیلی بد ما بود. نصف بازی با نساجی را هم انجام ندادیم و شرایط خوبی پشت سر نمی‌گذاشتیم. تماشاگران هم اگر حرف می‌زنند حق دارند و برای سپیدرود ناراحت هستند. همه بازیکنان بعد بازی خیلی حالشان بد است. حالا قرار بر این شده علی آقا برای نیم فصل دوم 7،8 بازیکن برای تیم بگیرند و به دنبال تقویت تیم هستند.

 

مهاجم سپیدرود درباره جلسه علی کریمی که بعد از اتمام بازی در میانه زمین برگزار شد گفت:
علی آقا خیلی ناراحت بودند. گفتند که برای آینده دیگه خودتان می‌دانید چه کار کنید. این بازی را با اتفاقات عجیب باختیم. در ادامه هم اعلام کردند به بازیکنانی که احتیاج داشته باشند زنگ خواهند زد تا به دور جدید تمرینات بیایند. مطمئنا تغییرات زیادی با آمدن بازیکنان مختلف به سپیدرود انجام خواهد شد.

 

غلامی در واکنش به شایعه به وجود آمده در خصوص کم کاری چند بازیکن گفت:
علی آقا گفته بودند هر بازیکنی که مصدوم است باید اعلام کند در غیر این صورت به تیم خیانت می‌کند. قبل از بازی و شب اردو هم این را گفتند. تو تمرینات هم تذکر دادند که هر کسی مصدوم است و یا توانایی بازی ندارد دستش را بالا بگیرد. اما من نمی‌دانم برای این دیدار چنین اتفاقی افتاده است یا خیر. من چیزی ندیدم و اصلا خبر ندارم.

 

وی در انتها گفت:
به نظرم با این باختی که داشتیم اصلا احتیاجی به مصاحبه نیست. چه می‌توانیم بگوییم؟ الان هم دارم صحبت می‌کنم هیچ حرفی برای گفتن ندارم. در باخت 5 گله همه مقصر هستند و نمی‌شود همه چیز را بر گردن یک نفر انداخت. کل بازیکنان حاضر در زمین باید جوابگو باشند. اما مطمئن باشید ما در نیم فصل دوم تیم را جمع می‌کنیم. علی آقا سال گذشته هم همین موقع سپیدرود را تحویل گرفتند و وضعیت را تغییر دارند. مطمئن باشید با اضافه شدن چند بازیکن در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب و بار دیگر سپیدرود را در لیگ برتر حفظ می‌کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.