حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1580077/42 زمان: 21:51   1397/10/09 بازدید: 33,161

یونایتد 4 - 1 بورنموث؛ حلول روح فرگی در اولدترافورد

منچستریونایتد موفق شد با نتیجه درخشان 1-4 بورنموث را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی ژوزه مورینیو نتایج منچستریونایتد تغییر محسوسی یافته و بعد از کسب دو پیروزی متوالی و پرگل با اوله گونار سولسشر، آنها امروز با نتیجه 1-4 بورنموث را شکست دادند.

 

 

بازی با برتری یونایتد آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 4 و با حرکت انفرادی و دیدنی راشفورد و ضربه تمام کننده پل پوگبا در دهانه دروازه به گل اول دست یافت.

 

حملات میزبان ادامه یافت و در دقیقه 15 این تیم می توانست به گل دوم هم برسد اما ضربه والی راشفورد بعد از برخورد به آکه، با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه 26 و با دو ضربه متوالی آکه، بورنموث می توانست به گل تساوی دست یابد اما هررا و داوید دخیا مانع رخ دادن این اتفاق شدند.

 

 

 

اما در دقیقه 33 یونایتد به گل دوم رسید. با ارسال دقیق هررا، پل پوگبا این بار با یک ضربه سر تماشایی در مقابل دروازه خودش و تیمش را دو گله کرد.

 

این پایان کار نبود و استمرار حملات یونایتد باعث شد این تیم در اواخر نیمه اول و با ارسال دیدنی مارسیال و ضربه راشفورد در دهانه دروازه به گل سوم هم دست یابد.

 

 

بورنموث که 3 گل دریافت کرده بود، تلاش زیادی برای جبران داشت و در نهایت در اوقات اضافه نیمه اول و روی ارسال بروکس و ضربه سر آکه در مقابل دروازه یکی از گل ها را جبران کرد و نیمه نخست با برتری 1-3 یونایتد به پایان رسید.

 

 

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 64 و با همکاری پوگبا و راشفورد، یونایتد می توانست به گل چهارم هم دست یابد اما عکس العمل مناسب بگوویچ مانع رخ دادن این اتفاق شد.

 

اما نمایش دیدنی یونایتد دوباره آغاز شد و در دقیقه 71 و روی پاس عمقی پوگبا، روملو لوکاکو تازه وارد موفق شد در موقعیتی تک به تک گل چهارم یونایتد را نیز به ثمر برساند.

 

 

 

دو دقیقه بعد یونایتد تا آستانه زدن گل پنجم نیز پیش رفت اما ضربه پوگبا از پشت محوطه به دیرک دروازه بورنموث برخورد کرد و در ریباند نیز لینگارد به راحتی موقعیت را تقدیم بگوویچ کرد.

 

در دقایق پایانی به جز اخراج مستقیم اریک بایی از یونایتد اتفاق خاص دیگری در زمین رخ نداد و در نهایت یونایتد با نتیجه 1-4 بورنموث را مغلوب کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.