کد خبر: 1583588/4 زمان: 18:58   1397/10/23 بازدید: 7,297

شادکام: نمی‌خواستم نیمکت‌نشین باشم و جدا شدم

مهاجم سابق پارس جنوبی با جدایی از جمع شاگردان مهدی تارتار اکنون راهی نفت مسجد سلیمان شده و امیدوار است به همراه این تیم نیم فصل موفقی را پشت سر بگذارد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد شادکام، مهاجم جدید نفت مسجد سلیمان درباره جدایی از پارس جنوبی گفت: من شرایط خوبی در این تیم داشتم دو گل زدم و پنالتی هم گرفتم اکثر بازی‌های من یک نیمه‌ای بود و آن طور که باید بازی می‌کردم نکردم.


وی ادامه داد: هر مربی سلیقه خودش را دارد و سرمربی پارس جنوبی هم اولویتش بازی دادن به بازیکنان دیگری بود بالاخره این امر سلیقه‌ای است و باید به آن احترام گذاشت. دوست نداشتم نیمکت‌نشین باشم و شرایط را برای جدایی مهیا دیدم و می‌خواستم به جایی بروم که بازی کنم.


مهاجم جدید نفت مسجد سلیمان در خصوص حضورش در این تیم و برنامه‌اش در نیم فصل دوم گفت: شک ندارم در این تیم دوباره فوتبالم را زنده خواهم داشت و با شناختی که از آقای مرزبان دارم این اتفاق خواهد افتاد.

نفت مسجدسلیمان طرفدار زیاد دارد و همین طرفداران کمک می‌کند که نتایج خوبی را در نیم فصل دوم کسب کنیم. تلاش خواهم کرد تا بهترین نمایش را در این تیم داشته باشم و نیم فصل خوبی را در کنار مسجد سلیمانی‌ها تجربه کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.