حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1584270/50 زمان: 11:37   1397/10/26 بازدید: 22,321

پیشنهاد چلسی به پیتر چک، بعد از بازنشستگی

باشگاه چلسی اعلام کرد بعد از بازنشستگی پیتر چک، دروازه‌بان آرسنال، درهای این باشگاه به روی او باز خواهد بود. پیتر چک اخیرا اعلام کرد که در پایان فصل جاری بازنشسته خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه پیتر چک اعلام کرد در پایان فصل جاری دستکهایش را خواهد آویخت و بازنشسته خواهد شد، چلسی، باشگاه سابق او اعلام کرد که راه بازگشت چک به چلسی باز خواهد بود و او می‌تواند بعد از بازنشستگی در چلسی مشغول به کار شود. مسئولین چلسی معتقدند این باشگاه خانه پیتر چک است و او می‌تواند در پست‌های مدیریتی یا در کادر فنی این تیم مشغول به کار شود.

 

 

پیتر چک که رکورد کلین‌شیت تاریخ لیگ برتر را در کارنامه دارد روز سه‌شنبه اعلام کرد در پایان فصل جاری دستکش‌هایش را خواهد آویخت و با مستطیل سبز خداحافظی خواهد کرد. ولی دیلی‌میل می‌گوید مدیران چلسی قصد دارند پیتر چک را از باشگاه فعلی‌اش آرسنال به باشگاه خود منتقل کرده و از او در سطوح مدیریتی یا در کادرهای فنی باشگاه استفاده کنند.

 

 

چلسی قصد دارد برای ادای دین به دروازه‌بان بزرگ روزهای نه چندان دور خود مقدمات حضور او در باشگاه را فراهم کرده و از او یا به عنوان سفیر باشگاه یا به عنوان مربی یکی از تیم‌های پایه استفاده کنند. چک اعلام کرده که در اواخر فصل درباره مرحله بعدی زندگی فوتبالی‌اش تصمیم خواهد گرفت. چک بعد از آنکه برند لنو توانست جایگاه خود را به عنوان دروازه‌بان اول آرسنال تثبیت کند سرانجام تصمیم به بازنشستگی گرفت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.