کد خبر : 1589034 | 14 بهمن 1397 ساعت 21:50 | 19.5K بازدید | 0 دیدگاه

سیتی 3 – 1 آرسنال؛ به تاپ سیکس نه نمی‌گویند!

منچسترسیتی موفق شد با ارائه نمایشی برتر، 1-3 آرسنال را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، سیتیزن ها در همان دقیقه اول به گل رسیدند و در نهایت با هت تریک سرخیو آگوئرو، موفق شدند 1-3 برابر آرسنال به پیروزی رسیده و با یک بازی بیشتر به دو امتیازی لیورپول برسند و توپچی ها نیز برای چهارمین سال متوالی در کسب پیروزی در خانه یک تیم بالای جدول ناکام باشند. آرسنال در 21 مسابقه اخیر خارج خانه خود مقابل تیم های تاپ سیکس لیگ برتر موفق به کسب پیروزی نشده و از 63 امتیاز ممکن فقط 7 امتیاز به دست آورده است.

 

 

 

بازی با حملات سیتی آغاز شد و این تیم تنها 48 ثانیه زمان نیاز داشت تا با بهره گیری از اشتباه مدافعان آرسنال و ارسال تماشایی لروی سانه، سرخیو آگوئرو موفق شد با یک ضربه از مقابل دروازه، گل اول را به ثمر برساند.

 

در دقیقه 7 رحیم استرلینگ می توانست زننده گل دوم تیمش لقب گیرد اما ضربه محکم او از پشت محوطه با عکس العمل برند لنو همراه شد.

 

اما توپچی ها خیلی زود از زیر فشار خارج شده و در دقیقه 11 به گل تساوی دست یافتند. ارسال کرنر توریرا با ضربه مونرئال همراه شد تا کوشیلنی در شش قدم و با یک ضربه سر دقیق، دروازه ادرسون را باز کند.

 

 

 

در دقیقه 18 و روی ارسال سانه، اوتامندی فرصت زدن گل دوم سیتی را داشت اما ضربه او راهی به دروازه برند لنو نیافت. در ادامه بازی از تب و تاب افتاد و آرسنال بعد از تحمل فشار اولیه توانست کنترل جریان مسابقه را برای دقایقی در دست گیرد.

 

در دقیقه 38 و روی ارسال کولاسیناچ، آرسنال فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه لاکازت با بدشانسی وی به مدافعان پرتعداد سیتی برخورد کرد.

 

اما در لحظات پایانی نیمه نخست، سیتی به گل دوم رسید. ارسال پشت مدافعان گوندوغان با پاس عرضی استرلینگ همراه شد تا سرخیو آگوئرو با یک بغل پا دروازه آرسنال را باز کرده و 45 دقیقه اول با برتری 0-1 سیتی به اتمام برسد.

 

 

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه 51 و روی اشتباه برند لنو برای آگوئرو ایجاد شد اما دروازه بان آلمانی آرسنال خودش توپ را در ادامه جمع کرد.

 

دو دقیقه بعد این کوین دی بروین بود که با یک ضربه محکم از پشت محوطه خطرساز شد اما این بار نیز برند لنو توپ را دفع کرد.

 

اما در دقیقه 60 آگوئرو موفق شد روی ارسال استرلینگ با دخالت بازیکنان آرسنال همراه بود، در مقابل دروازه خالی گلزنی کرده و هت تریک خود را کامل کند.

 

در ادامه جریان بازی آرام شد اما در دقیقه 75 کوین دی بروین یک بار دیگر دروازه آرسنال را تهدید کرد اما برند لنو مقابل این ضربه او نیز واکنش نشان داد. دقایقی بعد دروازه بان آلمانی این بار واکنشی فوق العاده به ضربه داوید سیلوا نشان داد. 

 

در ادامه سیتی موقعیت هایی نصفه و نیمه را از دست داد تا در نهایت 1-3 آرسنال را مغلوب کند.

دیدگاهها