حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590408/42 زمان: 22:52   1397/11/20 بازدید: 7,754

بایرن 3 – 1 شالکه؛ شب شیرین تکمیل شد

بایرن مونیخ موفق شد با نتیجه 1-3 شالکه را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که دورتموند برتری 0-3 برابر هوفنهایم را طی 12 دقیقه از دست داد، بایرن مونیخ در دیداری دشوار موفق به غلبه بر شالکه شد و به فاصله پنج امتیازی دورتموند برسد.

 

اولین فرصت در دقیقه 5 و روی ارسال خامس از روی دروازه یک ضربه ایستگاهی ایجاد شد اما مدافعان شالکه دروازه خودی را نجات دادند.

 

اما در دقیقه 12 بایرن مونیخ به گل رسید. ارسال عمقی تیاگو موقعیت خوبی را برای رابرت لواندوفسکی ایجاد کرد اما بروما با ضربه ای عجیب به اشتباه دروازه شالکه را گشود.

 

در دقیقه 19 و روی پاس لواندوفسکی، سرژ گناربری در موقعیتی تک به تک قرار گرفت اما ضربه او به زیبایی توسط دروازه بان شالکه دفع شد.

 

اما در دقیقه 25 و روی پاس تماشایی مک کنی، احمد کوتوچو در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و با ضربه ای دقیق موفق شد دروازه اولرایش را باز کند.

 

 

اما تنها دو دقیقه بایرن به گل دوم رسید. در دقیقه 27 و روی پاس خامس، رابرت لواندوفسکی در موقعیت تک به تک قرار گرفته و موفق شد گل دوم تیمش را وارد دروازه شالکه کند.

 

در دقیقه 32 این بار لواندوفسکی با پاس خود خامس را در موقعیت خوبی قرار داد اما ضربه هافبک کلمبیایی توسط فارمن مهار شد.

 

در ادامه کنوپیالانکا فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما شوت او با مهار اولرایش مهار شد تا نیمه نخست با برتری 1-2 بایرن به اتمام برسد.

 

در همان ابتدای نیمه دوم شالکه تا آستانه گلزنی پیش رفت اما ضربات کنوپیالانکا و مک کنی به کمک دیرک دروازه و اولرایش دفع شده و دروازه بایرن بسته ماند.

 

در دقیقه 56 بروما باز هم تا آستانه باز کردن دروازه بایرن پیش رفت اما این بار هم دیرک دروازه بایرن را نجات داد تا باواریایی ها در دقیقه 58 به گل سوم هم برسد.

 

 

 

روی ارسال کومان، لواندوفسکی نتوانست ضربه آکروباتیک خود را به سمت دروازه شالکه بزند اما سرژ گناربری با یک ضربه موفق شد دروازه شالکه را باز کند.

 

در دقیقه 73 و روی پاس ریبری، لواندوفسکی در موقعیتی بسیار خوب می توانست گل چهارم بایرن را به ثمر برساند اما ضربه او به بیرون رفت.

 

در ادامه بایرن موفق شد جریان بازی را کنترل کرده و به اداره آن بپردازد تا در نهایت با نتیجه 1-3 شالکه را مغلوب کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.