حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590510/4 زمان: 13:14   1397/11/21 بازدید: 38,100

صحبت‌های عجیب فتاحی در استادیوم غدیر

سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر صحبت‌های جالب توجهی را در مواجه به هواداران در استادیوم غدیر مطرح کرد.

به گزارش "ورزش سه"، هواداران حاضر در استادیوم غدیر با فراخواندن سعید فتاحی نزد خود به دنبال پاسخی در خصوص سوالات خود درباره ماجرای مربوط به سوپرجام و البته دلیل بازی‌های پرفشار پرسپولیس در برنامه نیم فصل دوم لیگ بودند.

 

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر نیز در تلاش بود با قاطعیت در این خصوص واکنش نشان دهد تا این هواداران ناراضی را به سمت آرامش ببرد. فتاحی درباره سوالی درباره رای سوپرجام گفت: مگر رای را اعلام نکرده بودیم؟ مگر جام را ندادیم؟ او در واکنش به این مساله که پس به چه دلیل استقلال به CAS شکایت برده گفت: بروند شکایت کنند!

 

فتاحی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره دلیل فشردگی بازی‌های پرسپولیس در نیم فصل دوم گفت: مگر من باید با شما هماهنگ کنم یا با باشگاه پرسپولیس و آقای برانکو؟ با آقای برانکو هماهنگ شده و ایشان نظرشان را در اینباره گفته‌اند.


مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر نیز در تلاش بود با قاطعیت در این خصوص واکنش نشان دهد تا این هواداران ناراضی را به سمت آرامش ببرد. فتاحی درباره سوالی درباره رای سوپرجام گفت: مگر رای را اعلام نکرده بودیم؟ مگر جام را ندادیم؟ او در واکنش به این مساله که پس به چه دلیل استقلال به CAS شکایت برده گفت: آنها این حق را دارند که از چیزی که فکر می کنند علیه شان است ، شکایت کنند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.