کد خبر: 9z2Y زمان: 11:42 1397/11/22   بازدید: 10961

سولسشر: مارسیال می‌تواند در حد رونالدو باشد

اوله گنار سولسشر، سرمربی موقت منچستریونایتد، با تحسین آنتونی مارسیال، ستاره فرانسوی تیمش مدعی شد مارسیال همه ویژگی‌های لازم برای رسیدن به سطح کریستیانو رونالدو را دارد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از گل زیبایی که آنتونی مارسیال روز شنبه در جریان پیروزی 3-0 یونایتد مقابل فولهام به ثمر رساند، هواداران منچستریونایتد همچنان مشغول تحسین ستاره فرانسوی تیم‌شان هستند. اما مربی مارسیال، اوله گنار سولسشر، با تمجیدی عجیب از او مدعی شد مارسیال همه ویژگی‌های لازم برای رسیدن به سطح کریستیانو رونالدو را دارد و می‌تواند به سطح او برسد.

 

 

سولسشر در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره درخشش مارسیال گفت:" بله، او شباهت‌هایی به رونالدو دارد. در این شکی نیست. آنتونی می‌داند که اگر بخواهد به سطح کریستیانو رونالدو برسد چه کار باید بکند".

 

سولسشر در ادامه گفت:" مارسیال استعداد لازم را دارد و بقیه‌اش به او بستگی دارد. من از اینکه فوتبالیستی به کیفیت او در تیمم بازی می‌کند خوشحالم. او برای ما فرصت‌های زیادی خلق کرده و گلهای زیادی به ثمر رسانده".

 

 

سولسشر در ادامه اظهاراتش اضافه کرد:" مارسیال می‌داند بازیکن یونایتد بودن یعنی چه. او هواداران ما را سر ذوق می‌آورد و حتی من که مربی او هستم گاهی از حرکاتش واقعا لذت می‌برم. مارسیال با استعداد نابی که دارد به هم‌تیمی‌های خود هم انگیزه می‌دهد و البته در کنار همه اینها باید به شخصیت قوی او اشاره کرد".