کد خبر: vk0q زمان: 15:47 1397/11/22   بازدید: 18792

باداده: تیممان در هند معروف است

باعث افتخار است در مورد علی دایی صحبت کنم

سرمربی تیم پنجاب هند می‌گوید تیمشان بازی سختی مقابل سایپا که علی دایی را بر روی نیمکت دارد، خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه” ساچین باداده سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در مرحله مقدماتی (پلی‌آف) گروه B لیگ قهرمانان آسیا گفت: اول از فدراسیون ایران تشکر می‌کنم که در هر شرایطی از ما حمایت کردند. ممنونم که در این مسابقات حضور داریم. می‌دانیم سایپا بازیکنان بزرگی دارد و شخصیت بزرگی مانند علی دایی که سابقه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دارد این تیم را هدایت می‌کند. قطعا این تیم با راهنمایی علی دایی آماده رویارویی با ما است. باعث افتخار من است در مورد علی دایی صحبت کنم. خیلی خوشحالم او را می‌بینم چون او یکی از بزرگترین بازیکنان آسیا بوده و بهترین گلزن ایران و آسیا نیز است.


وی در ادامه گفت: سایپا تیم خوبی است اما ما هم آمده‌ایم اینجا تا فوتبال بازی کنیم و امیدواریم بازی خوبی مقابل نماینده ایران انجام دهیم.


باداده در مورد تیمشان و اینکه آیا بازیکنی از این تیم در تیم ملی هند حضور دارد یا خیر گفت: تیم ما 4 سال پیش تاسیس شد و نام و آوازه خوبی هم در هند داریم. ما یک سورپرایز غیرقابل پیش‌بینی برای هند بودیم و لقب تیم ما هم جنگجویان است. در مورد لیگ هند هم باید بگویم آی لیگ، لیگی متفاوت است. ما به اینجا آمده‌ایم فقط برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا. شخصیت محبوب تیم ما هم کاپیتانمان است که سابقه 3 سال بازی در لیگ ایران را دارد.


سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند در خصوص اینکه گفته می‌شود سرمربی پیشین این تیم از سمت خود استعفا داده است گفت: بله سرمربی سابق ما استعفا کرده اما به دلیل مسائل شخصی نه باشگاهی.