حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1591169/13 زمان: 20:11   1397/11/23 بازدید: 4,455

عباسیان: زمین تمرین خوب هم نداریم

وینگر سایپا از وضعیت چمن محل تمرینات و بازی‌های رسمی این تیم انتقاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، معین عباسیان پس از برتری سایپا مقابل مینروا پنجاب عنوان کرد: شناخت کافی نسبت به تیم هندی نداشتیم و فقط مربیان آنالیز کوچکی انجام داده بودند؛ خدا را شکر توانستیم دست پُر از زمین خارج شویم؛ این بازی را پشت سر گذاشتیم و مسابقه سختی با الریان خواهیم داشت ولی امیدوار به برد در قطر هستیم.

 

او ادامه داد: مطمئنا بازی در ورزشگاه شهدای شهرقدس بهتر از استادیوم دستگردی است ولی به شرطی که کیفیت چمن خوب باشد، نه چیزی که امروز دیدیم؛ با این وجود وضعیت زمین بهتر بود.

 

وینگر سایپا اضافه کرد: متاسفانه شرایط طوری شده که هیچ جا زمین خوبی ندارد و حتی زمین تمرینی در هیچ جایی نداریم؛ برای مسابقات رسمی، ورزشگاه شهر قدس بهتر است ولی به شرطی که این وضعیت زمین نباشد و اگر برف و باران می‌آید، روی چمن کاور بکشند؛ زمین چمن دستگردی اصلا شرایط خوبی نداشت و شهرقدس بهتر از آنجا است؛ امیدوار هستم در بازی‌های آینده این مشکل حل شود.

 

عباسیان درخصوص بیش از یک هزار تماشاگری که در ورزشگاه شهدای شهرقدس حضور داشتند، گف: ما تیمی نیستیم که هوادار داشته باشیم ولی از همه آنهایی که امروز به ورزشگاه آمدند، تشکر می‌کنم که یار دوازدهم تیم بودند؛ خدا را شکر شرمنده این تماشاگران نشدیم و تشکر می‌کنم در این هوای سرد برای حمایت از ما به ورزشگاه آمدند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.