کد خبر : 1597084 | 16 اسفند 1397 ساعت 20:56 | 26.2K بازدید | 0 دیدگاه

رسمی: اخراج اوزه بیو دی فرانچسکو از آ اس رم

باشگاه رم کمتر از 24 ساعت بعد از حذف این تیم در جدال با پورتو خبر پایان همکاری خود با اوزه بیو دی فرانچسکو را رسما اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی ایتالیایی رم که در فصل گذشته موفقیت بزرگی را در لیگ قهرمانان کسب کرده بود و موفق به شکست و حذف بارسلونا شده بود، در فصل جدید با توجه به نتایج ناامیدکننده در لیگ ایتالیا و بعد از آن حذف از لیگ قهرمانان با شکست برابر پورتو به پایان کار خود در این باشگاه رسید. سایت رسمی باشگاه ایتالیا دقایقی پیش با انتشار بیانیه‌ای ضمن تقدیر از حضور این مربی، این خبر را تایید کرد.
 

 

 

در بیانیه جیمز پالوتا، رئیس این باشگاه با تقدیر از حضور دو ساله دی فرانچسکو روی نیمکت رم و آرزوی موفقیت برای بازیکن سابق این تیم که موفق به کسب اسکودتو به همراه گرگ‌های رمی شده بود، آمده:" از طرف خودم و همه اعضای باشگاه رم، مایلم از اوزه بیو به خاطر کار و تعهدش تشکر کنم. از زمان بازگشت به باشگاه، اوزه بیو همیشه حرفه ای عمل کرده و منافع باشگاه را جلوتر از منافع شخصی قرار داد. برای او در ادامه مسیر حرفه ای اش آرزوی موفقیت می کنیم."

رم فصل گذشته توانست با پیروزی به یادماندنی 3-0 مقابل بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی، راهی مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ شود؛ بهترین دستاورد این باشگاه در این رقابت ها از سال 1984. آنها در دیدار رفت 4-1 شکست خورده بودند.

از کلودیو رانیری، مائوریسیو ساری و آنتونیو کونته به عنوان گزینه های هدایت آ اس رم مطرح هستند و در این بین، احتمال حضور رانیری روی نیمکت جالوروسی بیشتر است. او که به تازگی از فولام اخراج شده، پیش از این نیز هدایت رم را برعهده داشت.

 

دیدگاهها